تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

کمیسیون های انتخابی نمایندگان استان در مجلس دهم/ کمیسیون های “برنامه و بودجه “و “آموزش و تحقیقات “در صدر انتخاب نمایندگان

  • کد خبر : 34160
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳
کمیسیون های انتخابی نمایندگان استان در مجلس دهم/ کمیسیون های “برنامه و بودجه “و “آموزش و تحقیقات “در صدر انتخاب نمایندگان

گندم پرس: در حالی مجلس شورای اسلامی روزهای حساس و سرنوشت ساز خود را پشت سر می گذرد که مجلس دهم در حال شکل گیری است.   از همین رو در تماس با برخی از نمایندگان استان در خصوص نوع کمیسیون های انتخابی آنها در مجلس دهم داشت کمیسیون های انتخابی ذیل توسط نمایندگان مطرح شد:حسینعلی شهریاری […]

گندم پرس: در حالی مجلس شورای اسلامی روزهای حساس و سرنوشت ساز خود را پشت سر می گذرد که مجلس دهم در حال شکل گیری است.
 
از همین رو در تماس با برخی از نمایندگان استان در خصوص نوع کمیسیون های انتخابی آنها در مجلس دهم داشت کمیسیون های انتخابی ذیل توسط نمایندگان مطرح شد:
حسینعلی شهریاری نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: دو کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش و تحقیقات مجلس گزینه انتخابی بنده است.
علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص اظهار داشت: دو کمیسیون عمران یا برنامه بودجه و محاسبات را انتخاب کرده ام تا بتوانم با گزینش نهایی یکی از آنها نقشی در آینده تصمیمات مجلس برای استان داشته باشیم.
حبیب الله دهمرده نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی نیز در خصوص کمیسیون انتخابی خود گفت: کمیسیون های آموزش و تحقیقات، بودجه و محاسبات و عمران مورد انتخاب بنده است که امیدوارم در کمیسیونی که بتوانم موجبات موفقیت بیشتری برای استان باشم پذیرفته شوم.
محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات در اولویت بنده است، افزود: با توجه به تخصص این کمیسیون را انتخاب کرده ام.
علی کرد نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به رشته تحصیلی و سابقه کار بنده کمیسیون اجتماعی و شوراها را انتخاب کرده ام و امیدوارم در هرکدام می توانم تاثیرگذار باشم انتخاب شوم.
محمد نعیم امینی فرد نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی نیز در این خصوص گفت: با توجه با مشکلات موجود در استان و تخصص خود دو کمیسیون برنامه و بودجه و بهداشت و درمان انتخاب کرده ام.
احمدعلی کیخا و عبدالغفور ایرانژد نیز نمایندگان سیستان و چابهار دو نماینده ای بودند که علی رغم تماس تلفنی موفق به ارتباط با آنها نشدیم.
عصر هامون
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34160

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. دکتر کیخا گزینه اصلی ریاست کمیسیون آب ، کشاورزی ومنابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی است. امیدواریم این فرزند پرتلاش و متخصص و کارشناس برجسته ملی آب و اقتصاد کشور در این جایگاه قرار گیرد.
    البته سابقه نایب رییسی اول ایشان در مجلس هشتم و معاونت سازمان حفاظت محیط زیست و عضویت در شورای عالی آب کشور و چند مسئولیت ملی و بین المللی ایشان در این حوزه تقریبا راه را برای ایشان هموار نموده است.