تاریخ : پنج شنبه, ۵ خرداد , ۱۴۰۱ Thursday, 26 May , 2022

جوابیه روابط عمومی مجری طرح آبیاری دشت سیستان در پاسخ به درد دل های مردمی

  • کد خبر : 34157
  • ۱۰ خرداد ۱۳۹۵ - ۸:۵۹
جوابیه روابط عمومی مجری طرح آبیاری دشت سیستان در پاسخ به درد دل های مردمی

گندم پرس : یکی از شهروندان با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس از توزیع ناعادلانه آب در آینده بین کشاورزان و سهمیه روستاها اظهار گلایه داشت. تصمیم برآن شد موضوع فوق را با روابط عمومی طرح آبیاری دشت سیستان در میان بگذاریم که در ادامه توجه شما را به درد دل ارسالی و جوابیه […]

گندم پرس : یکی از شهروندان با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس از توزیع ناعادلانه آب در آینده بین کشاورزان و سهمیه روستاها اظهار گلایه داشت.

تصمیم برآن شد موضوع فوق را با روابط عمومی طرح آبیاری دشت سیستان در میان بگذاریم که در ادامه توجه شما را به درد دل ارسالی و جوابیه روابط عمومی جلب می کنیم.

درد دل های ارسالی :

آب در طرح لوله کشی به صورت نا عادلانه بین کشاورزان توزیع می شود و سهمیه روستا ها از طریق اسناد کارافه ۱۳۴۰ تعیین می گردد که احتمال دارد خیلی از روستاها آب بهشون تعلق نگیرد.

پیگیری کنید آگه الان موضوعش مشخص نشود ممکن است بعد کل طرح رو نابود گردد!!!

موضوع هایی مطرح می شود که زمین های کشاورزی بدون حق آبه وجود دارد!!!

رضا

جوابیه و پاسخ پیگیری خبرنگار گندم پرس:

اختصاص سهم آب به اراضی کشاورزی بر عهده سازمان جهاد کشاورزی و با مسئولیت همین سازمان است و مجری طرح به طور غیرمستقیم از طریق مشاورین خود با سازمان مذکور همکاری خواهد کرد.

روابط عمومی مجری طرح آبیاری دشت سیستان

 

برای ارتباط با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34157

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. باسلام، وقتى مسولى به درد دل شهروندى جواب میده.بنظرم به این مسولین بایدافتخارکردوخوشحال بود،چون براى بیان درد دل ازطرف شهروندان.ارزش قائل میشه که جواب میده.ولى وقتى مسولى اهمیت نمیده،همه میگه …….مردم،البته جالى خالى واون نقطه ها.کلى حرف بود.شهردارمحترم لطفایادبگیرید.

  2. با تشکر فراوان از شما و مسئولین برای پاسخ گویی به این مورد