گندم پرس: استان سیستان و بلوچستان جزو معدود استان هایی است که ۹۰ درصدجمعیت آن از نعمت گاز شهری برخوردار نیستند و استفاده ازسیلندرهای گاز ،تنها گزینه پیش روی مردم است. یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال عکس و گزارشی، خبر از معیوب بودن بیشتر سیلندرها در منطقه سیستان داد. متن درد دل […]

گندم پرس: استان سیستان و بلوچستان جزو معدود استان هایی است که ۹۰ درصدجمعیت آن از نعمت گاز شهری برخوردار نیستند و استفاده ازسیلندرهای گاز ،تنها گزینه پیش روی مردم است.

یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال عکس و گزارشی، خبر از معیوب بودن بیشتر سیلندرها در منطقه سیستان داد.

متن درد دل ارسالی :

“با عرض سلام و خسته نباشد، لطفا مطلبی در مورد سیلندرهای معیوب شرکت پرسی گاز تهیه کنید.
این سیلندر ها سرویس نمی شوند وتا حالا چندین بار سیلندرهای گاز رو از فروشندگان این شرکت گرفته ام که متاسفانه شیر آنها یا نشتی داشته و یا به قدری باز و بسته گردیده اند که رزوه ها کاملا بریده شده و رگلاتورها بسته نمی شوند.
با توجه به خطرات احتمالی ناشی از نشت گاز ،خواهشمندم این موضوع رو بررسی نمایید.

۸۵۱۴۱۶۴۰۹_۳۲۴۰۵
مگه عمر مفید یک سیلندر چند ساله ؟ که این سیلندر سال ۷۷تعمیر شده است؟”

محمد جواد

همانطور که در متن و تصویر ارسالی مشاهده نمودید آخرین بار این کپسول گاز در سال ۱۳۷۷ تعمیر شده است و این نشان ضعف در نظارت و بی توجهی به مشکلات جانی و مالی پیش روی آن می باشد.

با توجه به اینکه خرابی و مستهلک شدن سیلندرهای گاز به صورت مستقیم با جان انسان ها در ارتباط است این امر حیاتی نظارت جدی و مستمر و سهل انگاری در آن به هیچ عنوان قابل پذیرش و توجیه نیست.

از دیگر سو، اداره کل شرکت گاز استان، توجه ویژه خود را معطوف به پیشرفت طرح خطوط گازی در شهرستان ایرانشهر نموده است و این در حالیست که پروژه خطوط گازی و گاز رسانی به دیگر نقاط استان با حرکت لاک پشتی در حال حرکت است.

درخواست مان از مسئولین استانی و شهرستانی دولت تدبیر و امید، علاوه بر پیگیری قابل مشاهده و عملی طرح گازرسانی و رهایی مردم از مشکلات و خطرات جابجایی سیلندرهای گاز ، نظارت بیشتر بر عملکرد شرکت های توزیع و پرکردن گاز در استان است تا از سوانح جبران ناپذیر جانی و خسارات مالی، پیشگیری گردد.ان شاءالله

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه