گندم پرس: ما نجاتگران شمال استان سیستان و بلوچستان اعتراض خود را نسبت به شرایط آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم. مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان جناب آقای راشکی حالا که پس از چهار سال شرایط آزمون استخدامی اعلام شده است آیا یک و یا دو نفر برای […]

گندم پرس: ما نجاتگران شمال استان سیستان و بلوچستان اعتراض خود را نسبت به شرایط آزمون استخدامی سال ۱۳۹۵ جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام می داریم.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان جناب آقای راشکی حالا که پس از چهار سال شرایط آزمون استخدامی اعلام شده است آیا یک و یا دو نفر برای استخدام در شمال استان کافی است؟؟؟!!!

سال ها زندگی خود را وقف این شغل پاک و خدمت به مردم در بدترین شرایط آب و هوایی کشور و آلوده ترین شهر جهان کرده ایم حال سهم ما از آزمون استخدامی بسیار ناچیز می باشد.

در ادامه باید بگوییم: نجاتگر یعنی بی ادعا ، نجاتگر یعنی یاری مصیبت دیدگان ، نجاتگر یعنی از خود گذشتن ، نجاتگر یعنی در غم و شادی های مردم شریک بودن ، نجاتگر یعنی صبر و بردباری ، نجاتگر یعنی انسانیت…

همچنین در پایان نجاتگران شمال استان از راه اندازی کمپین اعتراض به استخدام جمعیت هلال احمر کل کشور اطلاع دادند.

کمپین اعتراض به استخدام جمعیت هلال احمر:

بنام خدای امداد رسان

سالها زحمت های شبانه روزی و توام با جان فشانی و از خود گذشتگی لایق چنین ناجوانمردانگی نبوده.

همه میدانیم اگه امداد گر نباشد هلال احمری در کار نیست.

تلاش ۲۴ساعته برای رفاه مسافرین در روزهای نوروز و مواجه شدن با بدترین صحنه ها و حادثه ها در تمام روزهای سال که برای جان نجاتگران بسیار مخاطره بود لایق چنین بی ارزشی از سمت مسئولین هلال احمر نبوده است.

جمعی از نجاتگران شمال استان سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه