تاریخ : شنبه, ۱۵ بهمن , ۱۴۰۱ Saturday, 4 February , 2023

موش هاى تهران!!! یا سگ هاى زابل؟؟!!!

  • کد خبر : 34082
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۶
موش هاى تهران!!! یا سگ هاى زابل؟؟!!!

گندم پرس : معضل هجوم موش ها و همچنین راهکارمقابله وازبین بردن این موجودات در پایتخت ازطریق رسانه ملى مدتی قبل پخش شد. موضوع مهم و روی صحبت ما سگ هاى ولگرد در زابل است، مشکلى که به یک معضل بزرگ و خطر آفرین براى شهروندان تبدیل شده و با توجه به اینکه پوشش خبرى ازطریق […]

گندم پرس : معضل هجوم موش ها و همچنین راهکارمقابله وازبین بردن این موجودات در پایتخت ازطریق رسانه ملى مدتی قبل پخش شد.

موضوع مهم و روی صحبت ما سگ هاى ولگرد در زابل است، مشکلى که به یک معضل بزرگ و خطر آفرین براى شهروندان تبدیل شده و با توجه به اینکه پوشش خبرى ازطریق این رسانه در قبل داده شده بود باز هم گوش شنوایی برا شنیدن پیدا نشد!!!

IMG_20160527_160749

چشم ها برای دیدن و گوش های برای شنیدن صدای این موجودات از سوی شهرداری بسته شده است!!!

اواخر شب معمولا با خلوت شدن شهر، خانوادها فرصتی براى پیاده روى درشهر پیدا می کنند که با توجه به حمله ور شدن سگ هاى ولگرد این آسایش از شهروندان سلب شده است.

در پارک های انگشت شمار نیز همش نگران رژه رفتن سگ هادرکنارمان هستیم و کودکان جرأت بازى درب حیاط منزل خود را هم در بعضی مناطق ندارند.

IMG_20160527_160749

همانطور که در پایتخت برای معضل بزرگ هجوم موش ها برنامه ریزی و به مرحله اجرا گذاشته شد امیدواریم در سیستان هم برای مقابله با این معضل برنامه ریزی های لازم انجام و اجرایی گردد تادیگرانگشت اشاره به طرف این سازمان دراز نشود!!!!

خبرنگار افتخاری گندم پرس آقای غنی فروزان

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34082

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. دارند رییس جدیدی برای خدمات شهری میارند شاید بتونه از عهده حل این مشکل بربیاد

  2. متأسفانه مسولین شهردارى گوش ندارند.انگار نه انگار.خیلى جالبه اگه ای آقاشهردار تهران یامردم اینجا اگه شهروندان تهران بودند،بعدجرات شدشهردار به فکرمردم نباشه.