تاکید فرماندار زاهدان بر رفع مشکلات سایت دفن زباله‌ شهر

  • کد خبر : 34072
  • ۰۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹

گندم پرس: فرماندار زاهدان از سایت دفع زباله این شهر بازدید و بر رفع مشکلات زیست محیطی آن تاکید کرد.   خانجانی با تاکید بر رفع مشکلات موجود افزود: دفن زباله‌ها به صورت بهداشتی جزء ضرورت است که باید با جدیت به این موضوع پرداخته شود. در واقع می‌توان گفت بهداشت و توجه به سلامتی جامعه […]

گندم پرس: فرماندار زاهدان از سایت دفع زباله این شهر بازدید و بر رفع مشکلات زیست محیطی آن تاکید کرد.
 
خانجانی با تاکید بر رفع مشکلات موجود افزود: دفن زباله‌ها به صورت بهداشتی جزء ضرورت است که باید با جدیت به این موضوع پرداخته شود. در واقع می‌توان گفت بهداشت و توجه به سلامتی جامعه موضوع بسیار مهمی است که باید در اولویت قرار داشته باشد.

خانجانی با اشاره به غیر فعال بودن بخشی از کارخانه‌ی بیوکمپوست افزود: متاسفانه بخشی از کارخانه‌ی بیوکمپوست بنا به دلایل مختلف مدتی است که از چرخه‌ی فعالیت خارج شده است که راه‌اندازی آن با توجه به اهمیتی که دارد باید با قید فوریت در دستور کار قرار گیرد.

وی از محل جدید پیشنهادی دفن پسماندها نیز بازدید کرد و گفت: با توجه به اینکه دفن پسماندها ارتباط مستقیمی با بهداشت محیط و سلامت افراد جامعه دارد لذا باید در این ارتباط تمام مطالعات علمی و زیست محیطی و جغرافیایی مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد و پس از حصول اطمینان، نسبت به اجرای این پروژه اقدام شود.

موضوع اجرای پروژه‌ی تولید برق حاصل از پسماندها از دیگر مواردی بود که فرماندار زاهدان به آن اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه اجرای این طرح نیازمند منابع مالی کافی است و از طرفی اجرای آن قطعاً مثمر ثمر خواهد بود لذا همکاری و مساعدت لازم جهت تامین منابع مالی برای اجرای این پروژه از طرف فرمانداری نیز انجام خواهد شد./ایسنا

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34072
  • دیدگاه‌ها برای تاکید فرماندار زاهدان بر رفع مشکلات سایت دفن زباله‌ شهر بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.