اداره راه و شهرسازی جنوب استان پاسخگو باشد/پولی که گرفته شده و اقدامی که انجام نشده است+تصاویر

  • کد خبر : 34062
  • ۰۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۱
اداره راه و شهرسازی جنوب استان پاسخگو باشد/پولی که گرفته شده و اقدامی که انجام نشده است+تصاویر

گندم پرس: جمعی از شهروندان شهرک بهار شهرستان چابهار (طرح مسکن مهر) با ارسال گلایه ای خبر از بی تفاوتی اداره راه و شهرسازی جنوب استان و شهرستان چابهار نسبت به مشکلات موجود در این شهرک دادند. متن گلایه و درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به سمع و نظر شما مخاطبین و همراهان گرامی […]

گندم پرس: جمعی از شهروندان شهرک بهار شهرستان چابهار (طرح مسکن مهر) با ارسال گلایه ای خبر از بی تفاوتی اداره راه و شهرسازی جنوب استان و شهرستان چابهار نسبت به مشکلات موجود در این شهرک دادند.

متن گلایه و درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به سمع و نظر شما مخاطبین و همراهان گرامی می رسانیم:

طرح مسکن مهر شهرستان چابهار شهرک بهارمدت ۴سال است که خانه هابه اتمام رسیده ولی تاکنون درخصوص تاسیسات زیر بنایی ازجمله آسفالت خیابان ها و معابر ، خاکبرداری ، روشنایی معابر ، اشتراک تلفن شهری ، ایجادپارک و فضای سبز ، بازارخرید و نانوایی اقدامی صورت نگرفته است…!

IMG_20160525_161233

درسال ۱۳۸۸ موقع تحویل زمین مبلغ دو میلیون وپانصد هزارتومان به حساب تعاونی های مسکن استان جهت آماده سازی تاسیسات زیر بنایی شهرک واریز کردیم که تاکنون هیچگونه اقدامی صورت نگرفته است.

IMG_20160525_161340

حال جای سؤال است که آیا مسئولین استان و شهرستان حاضر هستند درجایی که ما زندگی می کنیم دراین شرایط سخت و بدون امکانات زندگی کنند ؟؟؟

IMG_20160525_161416

دراین مدت چند سال به ادارات راه ومسکن شهرسازی شهرستان و فرمانداری و… مراجعه کرده ایم و پاسخی در این خصوص دریافت نکرده ایم.

جمعی از ساکنین شهرک بهار – چابهار

گندم پرس: سال ۱۳۸۸ مبلغ دو میلیون و پانصد هزار تومان به حساب تعاونی مسکن واریز شده است و هیچگونه اقدام مثبتی در این خصوص صورت نگرفته است و اگر سود حاصل از این سرمایه را حساب کنید بالغ بر سه میلیون تومان برای هر خانوار خواهد شد و حال مسئولین بعد از گذشت هفت سال هنوز پاسخگو مردم در این منطقه نیستند.

موضوع فوق توسط خبرنگار گندم پرس به زودی پیگیری خواهد شد.

برای ارتباط با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34062

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. سریال تکرارى ازطرف دولت.واقعااین مردم حق دارن،گناه دارن،پول دادن واسى آسایش.