گندم پرس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: برابر هماهنگی های صورت گرفته با مراجع قضایی منازلی که ساکنین آنان اقدام به توزیع مواد مخدر کنند پلمپ و انشعابات برق و آب آنان نیز قطع می شود. سرهنگ احمد اسکینی ادامه داد: به منظور ارتقای سطح امنیت اجتماعی و کاهش وقوع جرایم […]

گندم پرس: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: برابر هماهنگی های صورت گرفته با مراجع قضایی منازلی که ساکنین آنان اقدام به توزیع مواد مخدر کنند پلمپ و انشعابات برق و آب آنان نیز قطع می شود.

سرهنگ احمد اسکینی ادامه داد: به منظور ارتقای سطح امنیت اجتماعی و کاهش وقوع جرایم مرتبط با توزیع و مصرف مواد مخدر و روان گردان ها که از جمله مطالبات شهروندان هستند برخورد با توزیع کنندگان مواد مخدر در سال جاری افزایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: یکی از اهداف مهم طرح برخورد با فروشندگان و توزیع کنندگان مواد مخدر، کاهش میزان دسترسی مواد است که در این خصوص برنامه های لازم تدوین و هماهنگی هایی نیز با مراجع مرتبط در این امر صورت گرفته است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس این هماهنگی ها و برابر ماده ۱۳ قانون مبارزه با مواد مخدر و با هماهنگی مراجع قضایی شهرستان زاهدان در راستای اقدام به حقوق عامه و پیشگیری از توزیع این مواد خانمان سوز، منازلی که ساکنین آن در زاهدان اقدام به توزیع مواد مخدر کنند پلمپ و به مدت شش ماه نیز انشعابات آب و برق این منازل قطع خواهد شد./خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه