گندم پرس: درد دل ارسالی یکی از شهروندان از وضعیت فعلی بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان زابل را در ادامه بدون هیچ تغییری به سمع و نظر شما مخاطبین عزیز می رسانیم: دقیقا ده روز قبل زابل طوفان وگرد خاک شدید شد که بعدازظهر تو باغمون بودیم، سقف سایبون براثر طوفان افتادتوسرم،که با کمک همسرم از زیر آواربیرون […]

گندم پرس: درد دل ارسالی یکی از شهروندان از وضعیت فعلی بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان زابل را در ادامه بدون هیچ تغییری به سمع و نظر شما مخاطبین عزیز می رسانیم:

دقیقا ده روز قبل زابل طوفان وگرد خاک شدید شد که بعدازظهر تو باغمون بودیم، سقف سایبون براثر طوفان افتادتوسرم،که با کمک همسرم از زیر آواربیرون آمدم و به بیمارستان امیرالمومنین(ع) مراجعه کردیم.

سرگیجه داشتم و نفس کشیدن برام خیلی سخت بود و اما بیمارستان زابل در اون وضع، که پزشک به همسرم گفت اول برو ویزیت بگیر و گفت احتمالا دنده هاش شکسته و حدود نیم ساعت با اون حالت سخت فقط نشسته بودم و دکتر اورژانس گفت پاشو رو تخت دراز بکش!!! و گفتم نمیتونم پرستاری هم نبود که کمک کنه بعد که همسرم گفت ازش عکس بگیرین و چکابش کنید که خدایی نکرده خون ریزی داخلی نداشته باشه کسی جواب نداد!!!

وقتی منو منتقل کردن به اورژانس بدون اینکه پزشکی بیاد منو ببینه بهم سرم و مورفین زدند که حالم بد شد وخودم گفتم بهم مورفین نزنید بجای اینکه ببینند درد چیه با مورفین میخواستند دردمو آروم کنند!!!

نفس کشیدن سخت بود پزشک کشیک که بویی از انسانیت نداشت آقای ” س ” نمیومد ازم سر بزنه مثلا من بیمار اورژانسی بودم بهش گفتن بیا با پرخاشگری با بیمار و همراهش برخورد می کرد.

بعد سه یا چهارساعت از آقای دکتر روحانی خواستند بیاد معاینه کند که گردن ، سرم و دنده هام آسیب دیده و خود پزشک  بامن رفت سیتی اسکن و ازمن عکس گرفتند و تمام مراقبت های لازم رو انجام دادند حتی بدون هیچ شناختی فقط چون انسان دوست بود، خوشبختانه شکستگی نداشتم وفقط کوبیدگی شدید بود.

اما طی این هفت ساعت بستری اورژانسی من و اتفاقات تلخ ، ناگوار و گرفتن هزینه بسیار زیاد در بیمارستان که بگذریم تازه می رسیم به اینکه بیمارستان اصلا پارکینک درستی نداشت و راه ورودی بیمارستان تا اورژانس هیچ لامپ و روشنایی ندارد.

محیا

روایت بالا را مطالعه نمودید و شاهد دو چهره متفاوت از برخورد پزشک با بیماران بودیم چهره ای زشت و زننده و چهره ای انسان دوستانه، جا دارد از چنین پزشکانی که با مردم رنج دیده سیستان با محبت برخورد می کنند تشکر و قداردانی داشته باشیم.

 

با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه