گندم پرس:سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت:  ماموران کلانتری ۱۲ ایرانشهر به دنبال پیگیری سرقتهای موبایل، وجه نقد و خودرو در سطح شهرستان با شناسایی متهم فراری در این رابطه، فرد موردنظر را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند. فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: با دستگیری فرد مورد نظر کارآگاهان پلیس آگاهی بر اساس پرونده‌های سرقت انجام […]

گندم پرس:سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت:  ماموران کلانتری ۱۲ ایرانشهر به دنبال پیگیری سرقتهای موبایل، وجه نقد و خودرو در سطح شهرستان با شناسایی متهم فراری در این رابطه، فرد موردنظر را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: با دستگیری فرد مورد نظر کارآگاهان پلیس آگاهی بر اساس پرونده‌های سرقت انجام شده در سطح شهر اقدامات تخصصی و فنی خود را در خصوص سوابق این فرد آغاز کردند.

وی در ادامه جزئیات این خبر بیان کرد: پس از بررسیهای فنی انجام شده از سارق دستگیر شده در پلیس آگاهی مشخص شد که ۲۴ فقره سرقت مسلحانه و به عنف گوشی موبایل، وجه نقد و خودرو در پرونده دارد که با روبرو شدن با شواهد محکم پلیس به ارتکاب این سرقتها با همکاری دو نفر دیگر اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی ایرانشهر تاکید کرد: تلاش جهت دستگیری سایر متهمان همچنان ادامه دارد./روابط عمومی پلیس سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه