گندم پرس: مسئول کانون اردویی واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بیان داشتند: اردوی تفریحی سیستان گردی روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ویژه خواهران به همت بسیج دانشجویی و با هدف آشنایی با آثار تاریخی سیستان برگزار گردید. دانشجویان در این اردو از مناطق تاریخی سیستان مانند سه کوهه، دهانه غلامان، و روستای قلعه نو معروف […]

گندم پرس: مسئول کانون اردویی واحد خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه زابل بیان داشتند: اردوی تفریحی سیستان گردی روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه ویژه خواهران به همت بسیج دانشجویی و با هدف آشنایی با آثار تاریخی سیستان برگزار گردید.

دانشجویان در این اردو از مناطق تاریخی سیستان مانند سه کوهه، دهانه غلامان، و روستای قلعه نو معروف به ماسوله جنوب شرق ایران دیدن کردند.

ضمنا ایشان اشاره داشتند: در این اردو آقای دکتر سرحدی از اساتید دانشکده هنرومعماری دانشگاه زابل ما را همراهی کردند و به عنوان راهنمای سفر بخشهایی از تاریخچه این مناطق تاریخی و دیدنی را با زبانی رسا به تصویر کشیدند.

وی با اشاره به این که در این اردو دانشجویان نسبت به بازدید از دیگر مناطق تاریخی سیستان، همچون شهر سوخته تمایل نشان دادند بیان داشتند:در نهایت این اردو همراه با صرف ناهار و میان وعده در منطقه زیبای چاه نیمه به پایان رسید./خبرگزاری دانشجو

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه