گندم پرس: رئیس آموزش و پرورش  به مناسبت ولادت صاحب زمان مهدی موعود(عج) از ایثارگران، جانبازان شهرستان زابل تقدیر و تشکر کردند.  بسمه تعالی خوشا آنان که به جاى زمان به “صاحب زمان” دل مى بندند. ولادت صاحب زمان مهدى موعود(عج) مبارک باد. دراین روز فرخنده مسئولین و دوستانى هستند که هنوز هم با شهدا، […]

گندم پرس: رئیس آموزش و پرورش  به مناسبت ولادت صاحب زمان مهدی موعود(عج) از ایثارگران، جانبازان شهرستان زابل تقدیر و تشکر کردند. 

بسمه تعالی

خوشا آنان که به جاى زمان به “صاحب زمان” دل مى بندند.

ولادت صاحب زمان مهدى موعود(عج) مبارک باد.

دراین روز فرخنده مسئولین و دوستانى هستند که هنوز هم با شهدا، ایثارگران و جانبازان عهد و پیمان بسته اند بازهم براین عهد خود استوارند و گهگاهى تجدید میثاق می کنند.
دراین روز مبارک کادر آموزش و پرورش زابل جناب مهندس على اکبر بزى ریاست محترم اداره و معاون محترمشان جناب سراوانى از این قاعده و تجدید میثاق با جانبازان و ایثارگران مستثنى نبوده و با گردهمایی در دفتر مجمع ایثارگران زابل به همت سیدرضا احمدى دبیرکل مجمع ایثارگران دور هم آمدند و با دادن لوح تقدیر به ٧نفر از جانبازان سرافراز میهن اسلامى و هدایاى نفیسى از ایشان تقدیر و تشکر به عمل آورده تا راهشان همچنان استوار و هموار باشد.

IMG_20160522_231311

جا دارد از جناب مهندس على اکبر بزى و معاونشان کمال تقدیر و تشکر را داشته و انشاءالله که همه ى مدیران و مسئولین راه این عزیزان را در پیش گرفته چرا که این نظام هرچه دارد از برکت خون این شهدا، جانبازان و ایثارگران است.

IMG_20160522_231215

در اخر از این حرکت بسیار ارزشى و انقلابی رئیس مجمع ایثارگران کمال تشکر و قدردانى را داریم و ان شاءالله که این جلسات تداوم داشته باشد تا همه ى ماها بیش از پیش با آرمانهاى اسلام و شهدا آشنایی بیشتر و شناخت وسیع ترى از این عزیزان و بزرگواران داشته باشیم.

سایه ى مقام معظم رهبرى مستدام باد.

مجمع رهروان حریم ولایت ایثارگران سیستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه