تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

تقاضای معلم نمونه هیرمندی از آموزش و پرورش استان/عشق به کار و شغل معلمی

  • کد خبر : 33972
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
تقاضای معلم نمونه هیرمندی از آموزش و پرورش استان/عشق به کار و شغل معلمی

گندم پرس: هفت ماه قبل با شروع سال تحصیلی ۹۴_۹۵ با ۲۷ نفر از همکاران شهرستان هیرمند درفضای مجازی کارهای آموزش و فرهنگی آغاز شد. خانم عصمت جهانتیغ یکی از معلمین نمونه در شهرستان هیرمند توانست با تلاش های صورت گرفته از طریق نرم افزار تلگرام و ساخت کانال تلگرامی بالغ بر چهار هزار(۴۰۰۰) مخاطب از […]

گندم پرس: هفت ماه قبل با شروع سال تحصیلی ۹۴_۹۵ با ۲۷ نفر از همکاران شهرستان هیرمند درفضای مجازی کارهای آموزش و فرهنگی آغاز شد.

IMG_20160520_111251

خانم عصمت جهانتیغ یکی از معلمین نمونه در شهرستان هیرمند توانست با تلاش های صورت گرفته از طریق نرم افزار تلگرام و ساخت کانال تلگرامی بالغ بر چهار هزار(۴۰۰۰) مخاطب از آموزگاران سراسر کشور وحتی آموزگاران مقیم خارج از مرزهای ایران اسلامی جذب کند و این مخاطبین می توانند از راهکارها، ایجاد انگیزه، داستان ها، روش تدریس و بسیاری موارد دیگر در کانال تلگرامی کلاس اولی ها ی(خانم جهانتیغ) بهره کافی ببرند.

IMG_20160520_111316

تلاش این معلم سیستانی در روستای حسینعلی خان(نقطه صفر مرزی) با کمترین امکانات نسبت به شهرهای دیگر بسیار ستودنی می باشد سایر مخاطبین می توانند از روشهای آموزشی این کانال و معلم پرتلاش سیستانی استفاده کنند.

IMG_20160520_111440

خانم عصمت جهانتیغ آموزگار پایه ی اول دبستان سودابه وکیلی بدون هیچ چشم داشتی و با صرف هزینه ی شخصی ماهانه تمام وقت و عمر خود را صرف تربیت و تعلیم دانش آموزان و انتقال روشهای آموزشی به دیگر مردم کرده است و همین تلاش بی وقفه باعث شد وی در سال جاری جزء معلمان نمونه ی شهرستان هیرمند قرار گیرد.

IMG_20160520_115916

فداکاری و تلاش شبانه روزی معلم نمونه شهرستان هیرمند بهمراه همکارانش باعث شد تا از خیرین و مخاطبین کانال تلگرامی کلاس اولی ها هزینه درمان دانش آموز بیمار خود را جمع آوری و همچنین برای دانش آموزان پایه اول دبستان سودابه وکیلی بتواند کفش بعنوان عیدی تهیه و خریداری نماید.

حمایت از سوی آموزش وپرورش استان برای چاپ داستانهای الفبا که نوشته وی می باشدو ادامه راه برای کسب موفقیت های بیشتر تنها تقاضا خانم جهانتیغ بوده و امید داریم با حمایت بیشتر تلاش این معلم بی ثمر نماند و شاهد موفقیت وفعالیت های بیشتری در ادامه راه و سال تحصیلی جدید از سوی این فرهنگی موفق باشیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33972

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. زیادهستندمعلم هاى نمونه وزحمت کش.ایشون ظاهرابراى مطرح شدن اینکاروکرده.بى شک

  2. بسیار عالی
    آرزوی توفیق و موفقیت های بیشتر برای این همکار گرامی که باعث افتخار و سربلندی منطقه هیرمند هستند