تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

درد دل های مردمی: تعاونی مسکن بسیجیان شهرستان زاهدان تکلیف۱۴۰خانوار را روشن کند!!!

  • کد خبر : 33955
  • ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲
درد دل های مردمی: تعاونی مسکن بسیجیان شهرستان زاهدان تکلیف۱۴۰خانوار را روشن کند!!!

گندم پرس:  شهروندان ساکن در مجتمع مهر آوران در مهرشهر زاهدان با ارسال گلایه و درد دل به خبرنگار گندم پرس خبر از قطع آب این مجتمع در هوای گرم دادند. درد دل ارسالی جمعی از اهالی مجتمع مهرآوران بدون هیچگونه تغییری در ادامه ارسال خواهد شد: درباره قطع آب مجتمع مهر آوران در مهر شهر […]

گندم پرس:  شهروندان ساکن در مجتمع مهر آوران در مهرشهر زاهدان با ارسال گلایه و درد دل به خبرنگار گندم پرس خبر از قطع آب این مجتمع در هوای گرم دادند.

درد دل ارسالی جمعی از اهالی مجتمع مهرآوران بدون هیچگونه تغییری در ادامه ارسال خواهد شد:

درباره قطع آب مجتمع مهر آوران در مهر شهر زاهدان اطلاع رسانی کنید .در این هوای گرم دو روز است که آب رو برای ۱۴۰ خانوار قطع کردند بدلیل عدم پرداخت پول انشعاب توسط پیمانکار .
چرا مردم بدبخت باید جور این مدیران رو بکشند؟؟؟

پرداخت پول انشعاب بر عهده تعاونی مسکن بوده ولی با این حال خود ساکنین مجبور شدند ماهی ۱۲۰۰۰۰تومان ده ماهه به حساب تعاونی مسکن بریزند و این کار رو کردند و فیش های واریزی موجود است.
ولی با این حال تعاونی پول رو به حساب آب و فاضلاب واریز نکرده و به نوعی بد حسابی کرده و اقای عشقی زاده مدیر تعاونی مسکن جوابگو هم نیست!!!!

جمعی از اهالی مجتمع مهرآوران

گندم پرس:بعد از دریافت این خبر تصمیم برآن شد موضوع فوق را مورد تحقیق و بررسی قرار دهیم.

با پیگیری های صورت گرفته توسط خبرنگار گندم پرس متوجه شدیم این انشعاب در اسفند ماه سال گذشته قطع و چندین مرتبه تذکر به ساکنین این مجتمع و شرکت تعاونی بسیجیان نسبت به پرداخت حق انشعاب داده شده است که با مساعدت اداره آب و فاضلاب شهری زاهدان و تعهد ساکنین مجتمع مبنی بر پرداخت حق انشعاب ظرف مدت کوتاه چند ماه آب مجددا در پایان سال وصل شده است.

ولی با توجه به اینکه هیچ پرداختی از طرف تعاونی مسکن به حساب شرکت آبفا واریز نشده است و طبق قوانین آبفا جمهوری اسلامی ایران این انشعاب غیر مجاز می باشد نسبت به قطع مجدد آن اقدام شده است.

همانطور که در متن درد دل ارسالی خواندید با توجه به اینکه پرداخت حق انشعاب بر عهده شرکت تعاونی بسیجیان بوده با این حال ساکنین مجتمع با پرداخت مبلغ ۱۲۰۰۰۰هزار تومان ( هزینه ده ماهه) نسبت به پرداخت حق انشعاب اقدام داشته اند و بازهم با بد قولی طرف مقابل مواجه شده اند.

امید داریم آقای عشقی زاده مدیر تعاونی مسکن شهرستان پاسخگوی مردم در این هوای گرم و قطع غیر قابل تحمل آب،که زندگی را برایشان دشوار کرده ، باشند!!!
ان شاءالله

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33955

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. نظرى ندارم