تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

۲۷اردیبهشت روز روابط عمومی گرامیباد

  • کد خبر : 33925
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۸
۲۷اردیبهشت روز روابط عمومی گرامیباد

گندم پرس : امروز، روز روابط عمومی است و شایسته است که در پاسداشت این روز از تلاش ها و پیگیری های هر روزه کارکنان روابط عمومی ها در شرکت ها، سازمان ها و دستگاه های اجرایی تجلیل شود. به مناسبت فرارسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی […]

گندم پرس : امروز، روز روابط عمومی است و شایسته است که در پاسداشت این روز از تلاش ها و پیگیری های هر روزه کارکنان روابط عمومی ها در شرکت ها، سازمان ها و دستگاه های اجرایی تجلیل شود.

به مناسبت فرارسیدن روز سترگ روابط عمومی فرصت را مغتنم شمرده، این روز پرآوازه را گرامی داشته و به تمامی فعالان این عرصه تبریک عرض می نماییم.
بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
امروزه روابط عمومی نه به عنوان یک سامانه تشریفاتی و حتی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی و مدیریتی و به عنوان عنصر اصلی در ارتقا و پیشرفت هر سازمانی جایگاه ویژه‌ای دارد و بدون روابط عمومی هیچ فعالیتی انعکاس نمی یابد.
در عصر حاضر روابط عمومی ابزار دست مدیریت نیست؛  فلسفه مدیریت است ، اگر ناکار آمد شود ، مدیریت  فرسوده و ناکارآمد می شود. و این روابط عمومی است که می تواند در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مزین گردیده با بالا بردن قدرت رقابت و پذیرش ریسک سازمانها و با جاری ساختن روح روابط عمومی در کل سازمان که با ایستایی و سکون منافات دارد ، زمینه تجلی این نام را در سراسر میهن اسلامی فراهم آورد.
درهای سازمانها، ساعتی باز و ساعتی دیگر بسته می شوند و این آغوش باز روابط عمومی هاست که همواره پذیرای اقشار مختلف جامعه بوده و لحظه به لحظه می تواند رسیدن به اهداف عالیه ی جامعه را دنبال نموده و روح و سرزندگی را در سازمانهای کشورمان جاری سازد.
روز ارتباطات و روابط عمومی، در نهایت فرصتی است مبارک تا همه با هم برای توسعه ارتباطات اجتماعی و غنای معنوی و ارزشی این حرفه ارزشمند با تقویت حضورمدیرانی دانایی محور و تحول طلب از یک سو و رعایت اخلاق حرفه ای در عملکرد خود و بهادادن روز افزون به نظام آزاد ارتباطات واطلاعات از سویی دیگرتلاش نموده و جایگاه این حرفه را در جامعه آرمان خواه و اسلامی خود تثبیت نماییم.
بار دیگر برای کلیه ی فعالان این عرصه آرزوی سلامتی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت آنها در مسیر اعتلای اهداف جامعه ی اسلامیمان باشیم.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33925
  • دیدگاه‌ها برای ۲۷اردیبهشت روز روابط عمومی گرامیباد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.