گندم پرس: بعد از انتشار مطلب درد دل های مردمی: شهردار محترم زهک پاسخگو باشد!!! موضوع فوق طی تماس تلفنی با شهردار شهرستان زهک توسط خبرنگار ما در میان گذاشته شد و ایشان در مورد مشکلات مطرح شده توسط مردم باارسال جوابیه توضیحاتی را در این خصوص ارائه دادند که در ادامه توجه شمارا به آن جلب می […]

گندم پرسبعد از انتشار مطلب درد دل های مردمی: شهردار محترم زهک پاسخگو باشد!!! موضوع فوق طی تماس تلفنی با شهردار شهرستان زهک توسط خبرنگار ما در میان گذاشته شد و ایشان در مورد مشکلات مطرح شده توسط مردم باارسال جوابیه توضیحاتی را در این خصوص ارائه دادند که در ادامه توجه شمارا به آن جلب می کنیم:

 

۲۰۱۶۰۵۱۴_۱۴۰۰۳۴

برادر ارجمند جناب آقای مهندس طباطبایی

مدیریت محترم سایت گندم پرس

با اهداء سلام واحترام

ضمن تقدیر و تشکر از توجه مدیریت محترم آن سایت در خصوص درد دلهای مردمی مردمان صبور و زحمت کش سیستان ، بنا به در خواست آن سایت محترم در خصوص پاسخگویی شهردار زهک ، بدینوسیله جوابیه روابط عمومی شورای شهر و شهرداری جهت تنویر افکار عمومی ارسال می گردد .

شهـرکی

شهـردار زهک

 

۲۰۱۶۰۵۱۴_۱۴۰۰۵۴

 

۱- ورودی شهر زهک و میلک خارج از محدوده شهر بوده و متولی طراحی آن اداره راه و شهرسازی می باشد که در این زمینه مکاتباتی با اداره مذکور انجام شده است.

۲- عدم احترام به رأی عامه مردم و ارتباط دادن آرای مردم به یک قوم یا فامیل نوعی بداخلاقی و اهانت به نظرات شهروندان محترم می باشد.

۳- متولی روشنایی معابر مدیریت برق می باشدکه در برخی موارد شهرداری قبلاً پیگیری لازم را انجام داده است.

۴- در خصوص دریافت بهاء خدمات خودروهای سنگین خارجی کل آمار و ارقام قید شده فاقد وجاهت عینی بوده و صرفاً روزانه مبلغی حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومان عایدی آن می باشد که تکافوی استهلاک ماشین آلات فرسوده شهرداری را نمی نماید.

۵- استیضاح شهردار اسبق و انتخاب شهردار جدید از اختیارات قانونی شورای محترم شهر بوده و همانطوری که در نظرات مشاهده شد ، نمی شود که یک شبه روی عملکرد شهردار قضاوت کرد، آیا دلخوری از شورای شهر می تواند توجیهی جهت تخریب شهردار جدید الانتصابی که بیش از ۴ ماه از خدماتش نمی گذرد باشد؟

۶- آیا نشر اکاذیب و مطالب غیر واقعی جزء تلاش برای تشویش اذهان عمومی بوده و عملی غیر اخلاقی و مغایر با شرع و قانون تلقی می شود؟ چرا از کارمندان خدوم و زحمت کش شهرداری مایه گذاشته می شود و اعلام می شود ۶۰۰ میلیون تومان پول نقد تحویل شهردار شده است. و این در حالیست که در ۱۴ دیماه ۹۴ طبق صورتجلسه تحویل و تحول مبلغ ۷۱ میلیون تومان تحویل گردید و فقط طلب قبلی پیمانکار جدولگذاری ۴۳ میلیون تومان و شرکت تأمین کننده قطعات کارخانه آسفالت ۲۰ میلیون تومان و پیمانکار مصالح ۱۳ میلیون تومان و بدهی مالیاتی ۷۰ میلیون تومان و بدهی تأمین اجتماعی هنوز حسابرسی انجام نشده است که با احتساب سایر بدهی های قبلی نه تنها مبلغی در اختیار شهردار قرار نگرفته بلکه میلیون ها تومان بدهی روی دست شهردار گذاشته شده است. علیرغم همه بدهی ها شش/۶ ماه مطالبات معوق کارکنان از قبیل هزینه مسکن ،ایاب و ذهاب و کارانه – عیدی پرداخت شد ، حقوق تا پایان فروردین ماه پرداخت شده که در مقایسه با اکثر شهرداری های استان وضعیت مطلوبی را دارا می باشد.

۷- در خصوص محله شهرکی ها که مستند خدمات شهردار جدید اعلام شده، تاکنون هیچگونه اقدام عمرانی صورت نگرفته است که نشان از توجه شهردار به محله خودش باشد.

۸- در خصوص آسفالت خیابان ۴۵ متری الغدیر یک لاین از معبر فوق از محل درآمدهای عمومی شهرداری جدولگذاری و آسفالت انجام و لاین بعدی در صورت تأمین اعتبار اقدام خواهد شد. لازم به ذکر است با توجه به اولویت بندی انجام شده ظرف چهار ماهه گذشته بیش از ۰۰۰/۲۰ متر مربع از معابر سطح شهر آماده سازی ،جدول گذاری و آسفالت شده است.

۹- در خصوص اجرای پیاده رو ، شهرداری هیچگونه مشکلی با استانداری محترم نداشته و بر اساس دتایل اجرایی نسبت به اجرای پیاده رو اقدام نموده است .(بر اساس طرح تفضیلی مصوب این معبر دارای ۱۵ متر فضای سبز حاشیه ای بوده که در صورت اجراء مالکین و اراضی ملزم به رعایت عقب نشینی می باشد با توجه به درخواست اهالی و مساعدت شهرداری موضوع در کمیسیون ماده ۵ راه و شهرسازی استان مطرح و مورد موافقت قرار گرفت.)

۱۰- در خصوص خط کشی خیابان ۴۵ متری الغدیر با توجه به اینکه خیابان مورد نظر اخیراً آسفالت گردیده است و شهرداری فاقد خودروی خط کشی معابر می باشد پیگیری لازم جهت اجرایخط کشی صورت گرفته که در اسرع وقت اجرایی خواهد شد.

۱۱- در خصوص جانمایی سطل زباله و جمع آوری زباله های خیابان ۴۵ متری الغدیر اقدام لازم صورت گرفته، بعضاً به دلیل عدم توجه برخی شهروندان به ساعات جمع آوری زباله شاهد انباشت زباله هستیم ، در هر حال واحد خدمات شهر وظایف خود را رأس ساعت مقرر انجام می دهد.

۱۲- در زمینه ذخیره ۱۰۰۰ تنی قیر اعلام شده ، لازم به توضیح می باشد کل قیر ذخیره شده شهرداری زهک۴۰۰ تن بوده که در زمان ۴ ماهه تصدی سرپرست وقت شهرداری به مصرف آسفالت معابر زهک رسیده است.لکن آسفالت انجام شده بعد از تصدی شهردار با خرید مقدار ۲۰۰ تن از قیر ذخیره شده شهرداری دوست محمد در قبال آسفالت محلات دوست محمد میسر شده است .

در خاتمه این شهرداری با درب های باز آماده پذیرش نظرات کاربردی بوده و آمادگی ارائه مستندات و اقدامات عمرانی صورت گرفته جهت روشنگری بیشتر هم به مسئولین محترم سایت و هم به شهروندان محترم را دارد.خوب است . قبل از اقدام به تخریب، واقع بینانه عمل کرده و خدای نکرده با اهانت به افراد، مرتکب خطای ناخواسته نشویم.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری زهک

 

 

هیئت تحریریه گندم پرس از پاسخگویی و احترام شهردار زهک نسبت به پاسخگویی درد دل های ارسالی شهروندان کمال تشکر و قدر دانی را دارد و امید داریم این تعامل خوب بین مردم و مسئولین را در دیگر ادارات استان بیشتر از قبل شاهد باشیم.ان شاءالله

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه