گندم پرس: اساس و پایه تربیت جوانانی با هوش فکری قوی و سلامت روانی و جسمی سالم٬توجه به زیرساخت ها و برنامه های مدوم و شناخت مضرات این سن و درمان ریشه‌ای آن است. اما چه سازمانی متولی آن است؟یقیأ همه نگاه‌ها متوجه اداره کل ورزش و جوانان بوده و این انتظار و وظیفه بر […]

گندم پرس: اساس و پایه تربیت جوانانی با هوش فکری قوی و سلامت روانی و جسمی سالم٬توجه به زیرساخت ها و برنامه های مدوم و شناخت مضرات این سن و درمان ریشه‌ای آن است.

اما چه سازمانی متولی آن است؟
یقیأ همه نگاه‌ها متوجه اداره کل ورزش و جوانان بوده و این انتظار و وظیفه بر دوش این اداره سنگینی میکند.

وقتی جوانانی سالم وارد جامعه شوند بطور حتم جامعه و نیروی کاری سالم‌تر خواهیم داشت.

اما لاشار اجالتأ به امان خدا رها شده و متأسفانه تا این لحظه نه تنها امکانات ورزشی قابل توجهی اضافه نشده بلکه امکانات پیشین هم وضعیت مناسبی ندارند که این نشان از کم توجهی و شانه خالی کردن از وظیفه‌ای مهم و تأثیر گذار است که مقام معظم رهبری تأکید ویژه بر آن داشته و دارند٬ اما این شانه خالی کردن‌ها جدا از انعکاس مسؤلیت ناپذیری مسولین امر٬ به روند رشد فکری و جسمی جامعه ضرر و زیان هایی در کوتاه و بلند مدت خواهد زد که برای حل این بحران خاموش باید مدت‌ها صبر و برنامه چید.

لاشار یکی از جوان‌ترین بخش های جنوب شرق کشور است که خوشبختانه برخوردار از استعداد‌های متکثر و علاقمندان ورزشی بسیار بوده که این ظرفیت موجود با نگاهی سرد از طرف مسؤلین مواجه شده است.

ورزش دوستان و کاران بخش لاشار از بسیاری از امکانات ورزشی محروم بوده و به معنی واقعی به امان خدا رها شده‌اند
همچنین لازم بذکر است که بخش لاشار بهمراه بخش چانف و آهوران که از نظر اداری و فرهنگی تحت تأثیر یکدیگر هستند با جمعیتی بیش از پنجاه هزار نفر از امکانات و زیرساخت‌های مناسب ورزشی محروم و ٱمید به حل این مشکل متأسفانه با توجه به عملکرد مسؤلین کم‌تر شده است.
شهروندان لاشار منتظر آن هستند تا با توجه به فرمایشات مکرر و تاکیدات بسیار مقام معظم رهبری٬ این موضوع مورد توجه بیشتر جناب آقای ثوری و اداره کل ورزش و جوانان قرار بگیرد و این اداره بجای پاک کردن مسله بازویی برای قشر جوان و ورزشکار لاشاری باشد

 محمد رئیسی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه