گندم پرس: چندروزی ست سیستان به واسطه عمل زشت افرادی ناشناس درآشفتگی به سر می برد و روح مردم آزرده و پریشان خاطر است. سالهاست خشکسالی و نداشتن نگاه ویژه و جهادی ارگانهای مسول حضور سبزینگی،گیاه و درخت در خیابان ها و کوچه پس کوچه های سیستان را به آرزو بدل کرده است.اما در این میان […]

گندم پرس: چندروزی ست سیستان به واسطه عمل زشت افرادی ناشناس درآشفتگی به سر می برد و روح مردم آزرده و پریشان خاطر است.

سالهاست خشکسالی و نداشتن نگاه ویژه و جهادی ارگانهای مسول حضور سبزینگی،گیاه و درخت در خیابان ها و کوچه پس کوچه های سیستان را به آرزو بدل کرده است.
اما در این میان عده ای از مردم،با اتکا به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی، در سال “اقتصادمقاومتی،اقدام و عمل ” به صورت خودجوش اقدام به کاشت درخت در برخی خیابانهای شهر نمودند که متاسفانه تعدادی خرابکار از خدا بی خبر با نیتی نامعلوم، نیمه شب در پای این درختها اسید پاشیدند و ریشه ی سر سبزی را خشکاندند!!!!!

– اما موضوعی که قابل تامل است و هرفردرا به فکر وامی دارد دلیل این کاراست.

– یک علامت سوال بزرگ در ذهن همه ایجاد شده که؛ چرا و به چه منظور !!!!!؟؟؟؟

در پی این اتفاق شنیع ،طی تماس تلفنی بادادستان محترم زابل وپیگیری موضوع از جانب ایشان، مطلع شدیم که عاملین این اسید پاشی شناسایی وامروز دردادسرای عمومی شهرستان زابل به جرم خویش اقرار نمودند.

گندم پرس: با محکوم کردن این رفتارهای به دور از شان انسانی، درصورت اجازه ی مقام قضایی اسم آنان نیز اطلاع شهروندان و مخاطبین ارجمند خواهد رساند.

گرچه امیدواریم عاملین شناسایی شده همان شتر دزدان باشند نه تخم مرغ دزد!!!!!

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه