گندم پرس: گفتگو و پیگیری تلفنی مشکلات قطعی برق و درد دل های ارسالی شهروندان  را از زبان ریاست اداره برق شهرستان زابل به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم. رئیس اداره برق شهرستان زابل ضمن گلایه از رسانه گندم پرس در خصوص اقدامات صورت گرفته این ارگان اداری چنین گفت:اقدامات خیلی موثری در […]

گندم پرس: گفتگو و پیگیری تلفنی مشکلات قطعی برق و درد دل های ارسالی شهروندان  را از زبان ریاست اداره برق شهرستان زابل به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم.

رئیس اداره برق شهرستان زابل ضمن گلایه از رسانه گندم پرس در خصوص اقدامات صورت گرفته این ارگان اداری چنین گفت:
اقدامات خیلی موثری در شهرستان انجام گرفته است ۷۰کیلومتر (حداقل)شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط در محله های قدیمی(بافت قدیمی شهر) مانند محله های سیاه مرد، جام جم ، قاسم آباد ، خراشادی ، اسلام آباد ، حسین آباد و امام خمینی شمالی انجام شده است و همه خطوط فرسوده شبکه، تعویض و بهترین وضعیت برق را در حال حاضر این مناطق دارا می باشند.

عوض زاده در ادامه در خصوص درد دل اهالی محله میرحسینی ۸ به خبرنگار ما گفت: در روز گذشته (۱۹/۲/۹۵) نیروهای ما در محل حضور و روشنایی در این محله برطرف گردیده است و علت اصلی خاموشی سرقت سیم شبکه بوده که با حضور نیروهای این اداره مشکل شهروندان عزیز در این منطقه رفع گردیده است.

عوض زاده در رابطه با روشنایی معابر در سطح شهر گفت: درخصوص روشنایی معابر اقدامات خوب و مثبتی صورت گرفته است و نیروهای این اداره بصورت شبانه روزی در حال خدمات رسانی به مردم می باشند و همچنین اعلام کردند گاها شخصا بازدید و بازرسی مکرر از خیابان های سطح شهر داشته و بطور مثال چند شب گذشته خیابانی در اطراف بازار در خاموشی به سر می برد، ساعت حدودا ۲۲ شب با نیروها تماس گرفته و اعلام کردم حضور پیدا کنند و نقص فنی کوچکی بودکه رفع شد.

رئیس اداره برق در مورد خاموشی ها مکرر صورت گرفته در سطح شهر در چند روز گذشته چنین گفت: این خاموشی ها بدلیل اصلاح و بهینه سازی در سطح خطوط در حال انجام می باشد و هدف ما این است معایب و ایرادهای که موجود است را تا قبل از شروع فصل تابستان رفع و برطرف کنیم و این اصلاحات، برنامه ریزی شده می باشد و در حال حاضر ما سه خط جدید از پست های قدیمی پست دو زابل را برای شهر اضافه می کنیم و اضافه کردن این ها برای احداث خاموشی های را در پی دارد.

وی گفت: برای کار پروژه اصلاح خطوط ما در برخی نقاط خاموشی داریم و هر روز در نقاطی اصلاح و بهینه سازی شبکه را انجام می دهیم و دو خاموشی یکی ۷دقیقه و دیگری۱۵دقیقه را در روز گذشته شاهد بودیم و قطع برق در بعضی قسمت ها برای ایمنی بیشتر کار می باشد و تمام خاموشی های صورت گرفته را با هماهنگی فرمانداری شهرستان و اعلام به مردم از طریق رادیو شهری زابل اطلاع رسانی می کنیم و نهایت تشکر را در این خصوص از رادیو شهری شهرستان داریم.

عوض زاده در مورد خبر چند ماه گذشته رسانه گندم پرس در خصوص تیر برق فلزی ۶ متری چنین توضیح دادند: این موضوع مربوط به اشخاصی می باشد که اشتراک جدید دریافت می کنند و برای جلوگیری از حادثه حاصل از عبور کابل از روی دیگر منازل این راهکار بصورت موقت همراه با صورتجلسه ارائه داده می شود و اگر مواردی باشد به زودی تیر برق آن مناطق نصب خواهد گردید.

در مورد خیابان باهنر ۱۵ و محروم بودن این منطقه از نعمت برق چنین توضیح دادند: در این منطقه منزل جدید ساخته شده است و موارد توسعه شهری داشته اند  پیمانکار مشخص و مقرر شده از استان لوازم تحویل بگیرد و ان شاءالله به زودی کارهای اجرایی آن آغاز و اتمام می شود وساکنین این منطقه برای گرفتن اشتراک از هم اکنون می توانند اقدام کنند و به پیمانکار هم اعلام می کنیم ساکنین این محل را در الویت برای گرفتن اشتراک قرار دهند.

عوض زاده در پایان گفت: رویکرد ما در منطقه سیستان باید به نحوی باشد که امیدواری، تلاش و پویایی را به مردم باز بگردانیم.ان شاءالله

هیئت تحریریه گندم پرس از پاسخگویی ایشان کمال تشکر را دارد و امید داریم مشکل قطعی برق و اصلاح خطوط شبکه هر چه سریعتر انجام و رفع گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه