درد دل های مردمی: سدمعبر در پیاده رو ها به امری طبیعی تبدیل شده است

  • کد خبر : 33705
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹
درد دل های مردمی: سدمعبر در پیاده رو ها به امری طبیعی تبدیل شده است

گندم پرس: مشکلات ریز و درشت شهر دیگر از دید پنهان نخواهد ماند. شهروندان عزیز مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را برایمان ارسال می کنند و ما به رسم ادب آنها را پیگیری می نماییم.در این بین برخی از مسئولبن با روی گشاده پذیرا شنیدن مشکلات بوده و در پی عمل و رفع، تمام تلاش خود […]

گندم پرس: مشکلات ریز و درشت شهر دیگر از دید پنهان نخواهد ماند.

شهروندان عزیز مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را برایمان ارسال می کنند و ما به رسم ادب آنها را پیگیری می نماییم.
در این بین برخی از مسئولبن با روی گشاده پذیرا شنیدن مشکلات بوده و در پی عمل و رفع، تمام تلاش خود را انجام می دهند و برخی ازمسئولین نیز با عدم پاسخگویی با مردم همراهی لازم را نداشته که جای دارد از آن مدیرانی که احساس مسئولیت می کنند و پاسخگو مشکلات بیان شده می باشندکمال تشکر و قدر دانی را داشته باشیم.

در ادامه گلایه یکی از شهروندان از سد معبر توسط کسبه شهرستان و کمبود، نبود زیرسازی مناسب برای نصب چراغ های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر را بدون هیچ تغییری خواهیم خواند؛

با سلام و عرض ادب از اینکه در انتشار مطالب ارائه شده عدالت خبررسانی را رعایت کردید از مدیر محترم و دوستان تحریریه تشکر میشه.

۱- با سلام و عرض ادب و تبریک عید مبعث و همچنین تقدیر و تشکر از زحمات دوستان زحمتکش تحریریه گندم پرس میخواستم از طریق این شبکه ابتدا قدردانی خودم رو از پرسنل زحمتکش پلیس راهور زابل را که علیرغم امکانات کم شهرداری زابل در آماده سازی چراغ های راهنمایی تقاطع ها اعلام دارم و عاجزانه خواهش کنم تا فکری به حال معضل این پیاده رو ها کنن و با وسایل نقلیه ای که راه عابرین پیاده بخصوص افراد سالخورده و کودکان را مسدود می کنند برخورد جدی و قهری داشته باشند ،در اکثر پیاده رو ها مشاهده میشه که کسبه محترم وسایل مغازه خود را پهن کرده اند که بنظر میاد در این خصوص نهادی پاسخگو نباشه ولی با وسایل نقلیه که میشه برخورد جدی بشه.

IMG_20160507_222028

IMG_20160507_221948

IMG_20160507_221919

۲- باید بعرض برسانم در خیابان های طالقانی ،شهید باقری و از همه مهم تر خیابان امام( ره) به طور وفور این معضلات ذکر شده دیده میشه که بهترین سند و تصویر نگاه خوب مردم قانونمند سیستان هست.
اگه یک نگاه گذرا هم به تقاطع ها داشته باشیم بجزء تقاطع های زهک و مطهری باقری چراغ های راهنمایی تمام تقاطع های سطح شهر غیر فعال هستن که در هنگام شروع و خاتمه ساعات اداری بخصوص تعطیلی مدارس منجر به یک بار ترافیک سنگین در خیابان های منتهی به این تقاطع ها میشود که بعضا توسط مامورین راهنمایی و رانندگی رفع ترافیک میشه ولی اصلا زیبنده شهر دارالولایه سیستان نیست و بهتر است مسئولین ذیربط در شهرداری زابل چاره ای بی اندیشند.

با تشکر و احترام

ارادتمند شما مجید صفری

عکاس: صادق ستاری

 

برای ارتباط با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33705

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. با سلام
    موضوع سد معبر ها واقعا یک معضل شده است مسئولین مربوطه یک سری به خیابان های پر از چاله بزنند در مسیر از پیاده رو ها یی که توسط جوشکاران -صافکاران ماشین-نجاران- مکانیک های خودرو -مرغ فروشان وچندین صنف دیگر مانع عبور عابرین پیاده شده خواهند دید …… بطور مثال در بعضی جاهای خیابان هیرمند شمالی عرض پیاده رو از خیابان هم بیشتر شده همچنین بنام تعریض ولی بکام اصناف بدون مجوز . با تشکر