تاریخ : سه شنبه, ۱۸ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023

نماینده مردم زابل عنوان کرد: اسیدپاشی روی درختان، ناپسند ترین اقدام ممکن در حق محیط زیست

  • کد خبر : 33691
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
نماینده مردم زابل عنوان کرد: اسیدپاشی روی درختان، ناپسند ترین اقدام ممکن در حق محیط زیست

گندم پرس: نماینده مردم زابل گفت: اسید پاشی روی درختان در زابل ناپسند ترین اقدام در حق محیط زیست بوده است. سیدباقر حسینی اظهار کرد: اسید پاشی روی درختان در منطقه زابل کاری بسیار عجیب بوده است. وی با بیان اینکه فضای سبز در سطح شهر جهت رفاه مردم ایجاد می شود تصریح کرد: این عمل […]

گندم پرس: نماینده مردم زابل گفت: اسید پاشی روی درختان در زابل ناپسند ترین اقدام در حق محیط زیست بوده است.

سیدباقر حسینی اظهار کرد: اسید پاشی روی درختان در منطقه زابل کاری بسیار عجیب بوده است.

وی با بیان اینکه فضای سبز در سطح شهر جهت رفاه مردم ایجاد می شود تصریح کرد: این عمل ناپسند باعث از بین رفتن فضای سبز و آسب دیدن درختان شده است.

وی خاطرنشان کرد: افراد مرتبط با کار اسید پاشی روی درختان در واقع فعالیت های شهرداری را زیر سئوال برده و در مقابل زحمات مسئولین کار شکنی کرده اند.

این مسئول در پاسخ به دستگیری عوامل این اقدام ناپسند گفت: در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با دستگیری این افراد داده نشده است.

حسینی همچنین در خصوص میزان خسارت های وارد شده به درختان افزود: تعداد و میزان خسارت مهم نیست بلکه نفس عمل زشت و ناپسند بوده است.

به گزارش ایسنا، نرگس میرشکاری مدیر واحد فضای سبز شهرداری زابل نیز در اطلاعیه ای این اقدام ناپسند را دور از انسانیت عنوان کرد.

در این اطلاعیه خطاب به مردم زابل آمده است؛

امروزه که معضل خشکسالی چند سالی است که سیستانمان را در بر گرفته است و طوفان های شن و گرد و غبار ناشی از این بحران بیش از یک دهه می باشد که از مردمانمان پذیرایی و روان هموطنانمان ازاین مورد آزرده خاطر شده است .

تا این که در ماه اخیر سیلابی هامونمان را نجات و سیرابی هامون تنها نکته صحبت محفلمان بوده و ازاین برکت و لطف خداوند به شدت خوشحال بودیم یک ماهی می شود که ازهمکاری دوستان نهاد های مردمی با واحد فضای سبز شهرداری زابل در خصوص درختکاری خیابان شهید باقری می گذرد ولی متاسفانه خبری مبنی بر خرابکاری عده ای افراد نادان و ناشناخته به اطلاعمان رساندند که به شدت از این موضوع ناراحت و ابراز تاسف به علت این رفتار شنیع و ناپسند داشتم

فلذا به مردم عزیز و فهیم سیستان عرض می نمایم که از هدف والایمان که ابادانی سیستان می باشد به هیچ عنوان دست برنداشته و از هیچ تلاشی دریغ نمی نماییم./خبرگزاری ایسنا

 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33691

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. سرکار خانم میرشکار با سلام
    لطفا توضیح بفرمایید درختانی که ایام عید جلوی پارک ملت کشت کردید و از بین رفت هم با اسید دچار مشکل شده بود؟

  2. شهروند عزیز .سلام وقتی حرکت زشت اسید پاشی به دستور خود مسول زیبا سازی شهر وبا هدایت جریانهای حزبی صورت می گیرد فاتحه شهر را باید خواند دستگیری افراد هم جناحی است وخیمه شب بازی .