نظرسنجی عملکرد علوم پزشکی + جایزه نفیس

  • کد خبر : 33671
  • ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۹:۰۷
نظرسنجی عملکرد علوم پزشکی + جایزه نفیس

گندم پرس: مشورت در امور و بهره گیری از خرد جمعی امر پسندیده ایست که راهگشای بسیاری از مشکلات و چراغی ست فرا روی بن بست های تاریک.   دانشگاه علوم پزشکی زابل با لحاظ قرار دادن این امر مهم و ضروری  و در راستای واکاوی مشکلات و چالش های پیش رو و همچنین بررسی […]

گندم پرس: مشورت در امور و بهره گیری از خرد جمعی امر پسندیده ایست که راهگشای بسیاری از مشکلات و چراغی ست فرا روی بن بست های تاریک.
 
دانشگاه علوم پزشکی زابل با لحاظ قرار دادن این امر مهم و ضروری  و در راستای واکاوی مشکلات و چالش های پیش رو و همچنین بررسی عملکرد این ارگان ،چندی پیش اقدام به برگزاری نشستی تحلیلی- خبری با حضور رسانه های ملی و محلی سیستان نمود.
 
در پی این جلسه ، با هماهنگی و پیشنهاد تیم خبری گندم پرس و تایید مدیریت دانشگاه علوم پزشکی زابل تصمیم بر این قرار گرفت تا در حرکتی شایسته، با برگزاری همایش مجازی نظر سنجی ، افراد کاردان،مردم اندیشمند و صاحب نظر ، با ارایه راهکارهای سازنده و نقطه نظرات و پیشنهادات علمی و عملی خود به این بزرگواران زحمت کش را در ارایه بهتر خدمات بهداشتی و درمانی و وظایف محوله یاری برسانند.
 
سوالات این نظر سنجی عبارتند از:
 
۱. پیشنهاد شما در خصوص چگونگی نظارت موثر بر: عملکرد ،خدمات رسانی و برخورد مناسب پرسنل علوم پزشکی با ارباب رجوع چیست؟
 
۲.علوم پزشکی شهرستان زابل برای ارایه خدمات بهتر به بیماران و مراجعه کنندگان چه نکاتی را می تواند اعمال نماید؟
 
قابل به ذکر است که دانشگاه علوم پزشکی در نظر دارد در پایان،به سه نفر از پیشنهاد دهندگان برگزیده ،هدایای نفیسی تقدیم نماید.
ضمنا پیشنهادات ارسال شده مخاطبان تا زمان اعلام نتیجه نهایی منتشر نخواهد شد و محفوظ می ماند.
 
راههای ارسال نظرات و پیشنهادات:
 
۱.ازطریق درج نظرات
 
۲.ازطریق نرم افزارهای فضای مجازی(واتس آپ و تلگرام)به شماره ی:۰۹۳۵۷۸۴۹۳۰۰
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33671

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. آقا جان بالاخره اسامی منتخبین معرفی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما که مطلع نشدیم. نکنه گندمی جون سرکاری بود. بیا و پیگیری کن. ببین کی تو زابل بهترین پیشنهادات رو داده. تشکر. نخودی