تاریخ : سه شنبه, ۱۱ بهمن , ۱۴۰۱ Tuesday, 31 January , 2023

تعامل اطلاعاتی با افغانستان و پاکستان برای مبارزه با قاچاق مواد

  • کد خبر : 32905
  • ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۷
تعامل اطلاعاتی با افغانستان و پاکستان برای مبارزه با قاچاق مواد

گندم پرس: جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچسستان گفت: برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر باید بین با افغانستان و پاکستان تعامل اطلاعاتی ایجاد کرد. سرهنگ محمد ملاشاهی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: در سال گذشته توسط مرزبانی استان بالغ بر ۵۲ تن کشف مواد مخدر صورت گرفت که بیشترین کشفیات […]

گندم پرس: جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچسستان گفت: برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر باید بین با افغانستان و پاکستان تعامل اطلاعاتی ایجاد کرد.

سرهنگ محمد ملاشاهی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: در سال گذشته توسط مرزبانی استان بالغ بر ۵۲ تن کشف مواد مخدر صورت گرفت که بیشترین کشفیات در حوزه شهرستان سراوان بوده است همچنین در این سال ۱۵۰ درگیری با اشرار مسلح صورت گرفته و از میان مواد کشف شده بالغ بر ۹۴ درصد این مواد هروئین بوده است.

وی ادامه داد: در این سال در مرزهای آبی استان نیز کشفیات مواد مخدر صورت گرفته که این نشان دهنده سوق یافتن قاچاقچیان به سمت دریاست و باید در این خصوص نیز اقدامات جدی انجام و در اسکله ها کنترل لازم صورت گیرد.

جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: طی ۲۰ روز گذشته از سال جاری نیز مرزبانی استان ۲ تن و ۵۰۰ کیلو گرم کشف مواد مخدر داشته است که بیشترین میزان کشف در دو منطقه سراوان و زابل بوده است.

سرهنگ محمد ملاشاهی در پایان افزود: با توجه به ورود مواد مخدر از دو کشور افغانستان و پاکستان لازم است تا در راستای پایش اطلاعاتی بیشتر قاچاقچیان مواد مخدر تعامل های سه سویه بین استان سیستان و بلوچستان و این دو کشور صورت گیرد./خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32905
  • دیدگاه‌ها برای تعامل اطلاعاتی با افغانستان و پاکستان برای مبارزه با قاچاق مواد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.