گــنـــدم خــبـــر : روزی نیست که در شهر زابل چاله ای به واسطه فرسودگی شبکه فاضلاب به  نیاید.   اما به جای رفع مشکل اصلی فقط تنها چاره ای که به فکر مسئولان دانشمند میرسد، پرنمودن چاله با شن می باشد.   باید به این مسئولان گفت؛ آیا تخصص شما در این حَد است […]

 

گــنـــدم خــبـــر : روزی نیست که در شهر زابل چاله ای به واسطه فرسودگی شبکه فاضلاب به  نیاید.

 

اما به جای رفع مشکل اصلی فقط تنها چاره ای که به فکر مسئولان دانشمند میرسد، پرنمودن چاله با شن می باشد.

 

باید به این مسئولان گفت؛ آیا تخصص شما در این حَد است که نمی دانید اگر در خیابانی دو نقطه در نزدیکی هم فرو میریزد باید ادامه مسیر لوله هم بررسی شود تا این اتفاق امروز نیافتد؟؟؟

 

خداوند را شاکریم که دیگر جایی برای انکار این معضل برای شما نیست و خویش اذعان داشته اید.

 

 مسئولان شهرستانی هنوز هم بر حرف و نظر خویش هستند که: مشکلات امروز به واسطه اقدامات غیر فنی گذشته گان است.

 

البته تقصیر این مسئولان شهر و استان ما هم نیست، این بهانه همه دولت مردان این دوره است، هرجا مشکلی از سوی مردم بیان می شود آنرا به گردن دولت قبل می اندازند.

 

نمایندگان پُر ادعای سیستان که رزومه تان را با چند تریلی هم نمی توان حمل نمود، اگر خوابید، بیدار شوید، شبکه فرسود فاضلاب زابل علاوه بر برنامه ریزی و مدیریت نیازمند اعتبار می باشد.

 

 

به جای صرف بیت المال و وقت خویش برای بازسازی آثار باستانی که کار ذاتی میراث فرهنگی است، از همان منابع برای رفع معضلات شهری استفاده کنید، قطعا این اقداماتتان هم در درگاه خداوند مورد قبول قرار خواهد گرفت و هم در دید مردم می درخشید.

 

 
قطعا مردم هم با دیدن این اقدامات مثبت شما به خیل سینه چاکانتان که برای خود شیرینی یقه می درند اضافه خواهند شد.

 

 

البته این نیز ناگفته نماند که لااقل یک نماینده همین فعالیت ترمیم آثار باستانی را دارد که گاهی برای ما دست آویز شود اما نماینده دیگر که آن قدر گرفتار انجام کارهای بزرگ و ملی است که کلا از یاد ها رفته است.

 

 

پس به جای شام و نهار خوردن و کارهای بیهوده که نشان از عدم برنامه ریزی برای پیشبُرد اهداف منطقه است سعی نمایید قدمی بردارید تا مردم از یاس و ناامیدی در آینده امیدوارتر به زندگی خویش در منطقه سیستان ادامه دهند‌.

 

 

جای دارد یادی کنیم از بعضی روابط عمومی های پاچه خوار که ناخواسته با عرایض خویش ما را یاد سریال برره و جناب جان نثار می اندازد، که دائما مشغول هلووو و آلبالو گفتن برای مسئولان خویش هستند.

 

 

جِنابان جان نثار و پاچه خوار، آقایان سردار خان و شیر فرهاد این قصه ما، قدری به فکر این برره(سیستان) باشید خدا روزی رسان است قطعا روزی شما از هر طریقی خواهد رسید.

 

 

اما بدانید و آگاه باشید که قیامتی هم در راه است و باید پاسخگوی این رفتار خویش در دادگاه عدل الهی باشید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه