مشکلات حقوقی سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل در آستانه سال جدید همچنان بر مدار بی تدبیری روزگار سپری می کند، به گونه ای که خانواده های نیروهای این سازمان دیگر تحمل سختی ناشی از عدم پرداخت حقوق را ندارند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر  از زابل، در آستانه سال جدید اکثر مردم روانه بازار برای […]

مشکلات حقوقی سازمان اتوبوسرانی شهرستان زابل در آستانه سال جدید همچنان بر مدار بی تدبیری روزگار سپری می کند، به گونه ای که خانواده های نیروهای این سازمان دیگر تحمل سختی ناشی از عدم پرداخت حقوق را ندارند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر  از زابل، در آستانه سال جدید اکثر مردم روانه بازار برای خرید لباس، میوه و آجیل و غیره می شوند تا ظاهر خویش را همانند سال جدید نو نوار کنند، اما بی تدبیری مدیران و عملکرد ضعیفشان در برخی مجموعه ها باعث شده است پرسنل این مجموعه ها پایان سال را به سخت ترین شکل به پایان و سال جدید را با غم و اندوه آغاز کنند.

 

 

شهردار و اعضای شورای شهر و ریاست سازمان اتوبوسرانی زابل در بیخیالی و پرسنل سازمان اتوبوسرانی همچنان شرمنده خانواده خویش هستند و این در حالیست که نماینده دولت تدبیر و امید در این شهرستان به یک بازدید بسنده کرده و حتی تجمع در مقابل دفتر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی هم بی اثر بوده است.

 

 

شنیده می شود که حقوق مدیران و روسای شهرداری و معوقات آنها پرداخت شده است اما سهم شرعی و قانونی نیروها و خانواده ای که با شکم گرسنه شب را بر بالین می گذارند پرداخت نشده است.

 

 

در ادامه گوشه ای از درد دل یکی از اعضا خانواده پرسنل سازمان اتوبوسرانی را خواهید خواند که امید داریم تلنگری باشد بر آنها که گوش را برای شنیدن بسته اند و نیروهایشان با اندوه به استقبال نوروز ۹۶می روند؛

 

بنده شوهرم نیرو اتوبوسرانی زابل است و این تنها درد دل من، تنها نیست بلکه شامل همه کارگران اتوبوس رانی می شود.

 

شهردار و رئیس اتوبوس رانی چگونه برایشان خوش می گذرد که خود و خانوادهایشان در ایام عید، عیدی و حقوقشان را گرفته اند و راحت نشسته اند و ما را با کلی شرمندگی جلوی فرزندانمان شرمسارکرده اند.

 

دل ما را هم شاد کنید، جواب فرزندانمان گریه شده است و کلی زندگی در حال از هم پاشیدن است.

 

 

امید داریم نمایندگان، دولتمردان، شهردار، اعضا شورای شهر و رئیس سازمان اتوبوسرانی بخوانند و یادشان بیاید با بی تدبیری زندگی تعدادی از نیروهای زحمت کش را به سمت نابودی سوق داده اند و برای رفع مشکلات حقوقی شان تدبیر پیشه و اتخاذ کنند. ان شاءالله

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه