تاریخ : سه شنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022

محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۶ در سیستان اعلام شد

  • کد خبر : 41278
  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸
محدودیت های ترافیکی نوروز ۹۶ در سیستان اعلام شد

محدودیت های ترافیکی در سیستان ویژه نوروز ۹۶ اعلام شد.   به گزارش گــنـــدم خــبـــر  به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از زابل، با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۶ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محور های مواصلاتی ، تسهیل در عبور و […]

محدودیت های ترافیکی در سیستان ویژه نوروز ۹۶ اعلام شد.

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر  به نقل از روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای از زابل، با توجه به حجم فزاینده سفر در تعطیلات نوروز ۹۶ و به منظور افزایش ظرفیت تردد در محور های مواصلاتی ، تسهیل در عبور و مرور و ارتقای ضریب ایمنی از مورخ ۹۵/۱۲/۲۵ الی ۹۶/۱/۱۴ محدودیت های و عبور و مرور به شرح زیر اجرا خواهد شد:

 

 

۱- عبور و مرور انواع موتور سیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزاد راه ها و بزرگراه ها و محور هایی که ضرورت ایجاب نماید ممنوع می باشد.

 

 

۲- در تمامی محورهای برون شهری که در ایام فوق ممنوعیت و محدودیت ترافیکی برای هر انواع تریلر و کامیون اعمال می گردد ، عبور و مرور انواع تریلر ، کامیون و تانکر های حامل مواد سوختی و فاسد شدنی یا دارای مجوز از پلیس راهور ناجا از این امر مستثنی بوده و ممنوعیت تردد این قبیل وسایل نقلیه فقط در راههایی اعمال می گردد که مقررات یکطرفه شدن عبور و مرور در آنها اجرا می شود و یا ممنوعیت تردد در طول سال دارند.

 

 

۳- تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در تاریخ ۹۶/۱/۱۳ در کلیه محورهای برون شهری کشور ممنوع می باشد.

 

 

محور زابل – زاهدان ؛ تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۰۸۰۰ الی ساعت ۲۴۰۰ تا تاریخ ۹۵/۱۲/۳۰،۲۹،۲۸ و همچنین ۹۶/۱/۱۴ از محور فوق ممنوع می باشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=41278

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. میگم زابل بزرگراه و آزاد راه هم داشته و ما نمی دانستیم؟؟!! از کامیونها و کشنده های برادر افغانستان سخنی به میان نیامده بود. البته اونا که بر اساس معاهده ی کاپیتولاسیون ترددشان همیشه آزاده.