روزهای پایانی سال ۹۵ در حال سپری شدن است و در این حین یکی از سازمان ها در مرکز استان برای جبران بی پولی و پر کردن جیب خالی مجموعه خود، دست به دامن گرفتن حق عضویت سال ۹۶ از اعضا با زور تهدید شده است.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر : سازمان نظام […]

روزهای پایانی سال ۹۵ در حال سپری شدن است و در این حین یکی از سازمان ها در مرکز استان برای جبران بی پولی و پر کردن جیب خالی مجموعه خود، دست به دامن گرفتن حق عضویت سال ۹۶ از اعضا با زور تهدید شده است.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر : سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان با ظاهری آراسته و شیک و درآمد بعضا بالا در اطلاعیه ای اعضا خود را تهدید کرده است که اگر حق عضویت سال ۹۶ تا پایان سال ۹۵َ واریز نشود ارائه خدمات مهندسی از طریق سامانه نرم افزاری سازمان امکان پذیر نخواهد بود.

 

نمی دانیم بی پولی چگونه فشار آورده است که همانند مهریه برخی تهدید می کنند واریز کردی ارائه خدمات خواهیم داد و پرداخت نکردی طلاقت می دهیم.

 

موضوع جالب این است برای گرفتن اقساط سالیانه مهریه هم فرصت می دهند و تهدید نمی کنند اما گویا در سازمان نظام مهندسی، سازمانی با درآمد خوب شرایط به گونه ای دیگر رقم خورده و بی پولی چنان فشار آورده است که در اطلاعیه خود چنین اعلام کرده است:

 

همکارگرامی
با سلام
به اطلاع می‌رساند نسبت به واریز حق عضویت سالانه سال سال ۹۶سازمان تا پایان سال ۹۵ اقدام نمایید.

 

در غیر اینصورت ارائه خدمات مهندسی از طریق سامانه نرم‌افزاری سازمان امکان‌پذیر نخواهد بود.

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان سیستان و بلوچستان

 

سوال این است؛

 

_ درآمد سالیانه چه میزان بوده است ؟ و کجا هزینه شده است؟

 

 

البته عدم برنامه ریزی و بی برنامگی در این مجموعه به اینجا ختم نمی شود و می توان از جشن روز مهندس بعنوان نشانی دیگر از این ضعف ها نام برد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه