مدتی است که یک به یک چاله هایی در زابل بر اثر فرسودگی سیستم فاضلاب شهری رخ نمایان می کنند.     گــنـــدم خــبـــر : رخ نشان دادن همانا و حرکات غیر کارشناسی شهرداری و آب و فاضلاب همانا که به محض نمایان شدن اقدام به پر کردن چاله ها بدون رفع نقص می کنند.   […]

مدتی است که یک به یک چاله هایی در زابل بر اثر فرسودگی سیستم فاضلاب شهری رخ نمایان می کنند.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : رخ نشان دادن همانا و حرکات غیر کارشناسی شهرداری و آب و فاضلاب همانا که به محض نمایان شدن اقدام به پر کردن چاله ها بدون رفع نقص می کنند.

 

 

پشت کار چاله ها از پشت کار مسئولان این روزها بیشتر است و شاهد آنیم که کمی آن طرف تر مجدد خویش را عیان می سازند.

 

 

جناب فرماندار شما که مقصر مشکلات امروز را اقدامات غیر کارشناسانه گذشته گان می دانید، از نظر حضرتعالی پر کردن چاله ها بدون رفع ایراد اقدامی کارشناسی شده است یا خیر؟

 

 

رئیس آب و فاضلاب به راحتی در مصاحبه های خود خبر از خطر وقوع معضل زیست محیطی ناشی از جاری شدن فاضلاب سخن به میان می آورد و گلایه از کمبود بودجه جهت اصلاح شبکه فرسوده فاضلاب می نماید.

 

 

آیا این معضل از امروز و دیروز است جناب رئیس؟؟؟

 

چرا قبل از بحرانی شدن این مشکل پی راه چاره نرفته اید؟

 

 

حال که نوروز ۹۶ نزدیک است در خیابان هاب مختلف چاله هایی ظاهر می شوند تا نبض گرفتن جان شهروندان را در دست بگیرند و باید دید اقدام کارشناسی همان پر کردن چاله ها بدون رفع نقض است؟!!

 

 

امید داریم به جای فرافکنی و انتشار متن های غیرمرتبط از سوی روابط عمومی ها جهت به حاشیه امن کشیدن مسئولان خویش، جوابی قانع کننده برای شهروندان از سوی ادارات اشاره شده ارسال گردد.

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه