گندم خبر: جمعی از اهالی روستای کرباسک با ارسال متن به خبرنگار ما از پایین بودن فشار آب در این منطقه خبر دادند و اظهار گلایه نمودند که در ادامه متن ارسالی را به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم. با سلاممتاسفانه مدت یک هفته است، فشار آب روستای کرباسک واقع در بخش مرکزی(بنجار) به […]

گندم خبر: جمعی از اهالی روستای کرباسک با ارسال متن به خبرنگار ما از پایین بودن فشار آب در این منطقه خبر دادند و اظهار گلایه نمودند که در ادامه متن ارسالی را به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم.

با سلام
متاسفانه مدت یک هفته است، فشار آب روستای کرباسک واقع در بخش مرکزی(بنجار) به اندازه ای پایین است که آبگرمکن گازی به هیچ عنوان در طول روز روشن نمی شود و آب فقط در شیر هایی که نزدیک به سطح زمین هستند جریان دارد و آب در لوله ی کولرهایی که در پشت بام قرار دارند، جریان پیدا نمی کند.

بازار خرید پمپ های آب هم به شدت داغ است، عده ی کمی از کارمندان و سالخوردگان در این روستا مانده اند والا اکثر خانه ها رها شده و جوانان به همراه زن و فرزندانشان جهت کار به شهرستانها رفته اند.

خواهش مان این است مسئولین امر به صورت کاملا واضح و شفاف بفرمایند با این وضعیت ریزگردها و گرمای شدید زابل، نبود کار و اشتغال ، اگر آب برای آشامیدن نیست ما هم فکری جهت رفتن به شهرستان کنیم.

با احترام جمعی از اهالی روستای کرباسک

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم خبر و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه