همایش و نشست شورای هماهنگی دادسراهای استان سیستان و بلوچستان با حضور ریاست محترم کل دادگستری استان روز گذشته در زاهدان به میزبانی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زاهدان ، دادستان مرکز استان در گفتگو با گندم خبر اظهار داشت: همایش دادستان های شهرستان های استان […]

همایش و نشست شورای هماهنگی دادسراهای استان سیستان و بلوچستان با حضور ریاست محترم کل دادگستری استان روز گذشته در زاهدان به میزبانی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان برگزار شد.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر از زاهدان ، دادستان مرکز استان در گفتگو با گندم خبر اظهار داشت: همایش دادستان های شهرستان های استان و روسای دادگاههای بخش روز گذشته با حضور ریاست کل دادگستری سیستان و بلوچستان به میزبانی دادستان مرکز استان برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام موحدی راد هدف از برگزاری این همایش را تعامل و همکاری و وحدت رویه بین دادستان های شهرستان های استان اعلام کرد و گفت: در این همایش ارایه راهکارها در خصوص انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، پیش بینی و تمهیداتی برای تامین امنیت و آسایش شهروندان در ایام نوروز و مسایل مهم قضایی سیستان و بلوچستان بحث و گفتگو شد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه