گــنـــدم خــبـــر : استاندار سیستان و بلوچستان در پی ارتحال عالم جلیل القدر آیت الله حسینی طباطبایی فردا دوشنبه شانزدهم اسفند ماه را در سیستان عزای عمومی اعلام کرد.     بسم الله الرحمن الرحیم انالله وانا الیه راجعون رجعت به سوی ذات اقدس الهی یک حقیقت جاودانه است که گاه در لباس “مرگ” دل […]

گــنـــدم خــبـــر : استاندار سیستان و بلوچستان در پی ارتحال عالم جلیل القدر آیت الله حسینی طباطبایی فردا دوشنبه شانزدهم اسفند ماه را در سیستان عزای عمومی اعلام کرد.

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

انالله وانا الیه راجعون

رجعت به سوی ذات اقدس الهی یک حقیقت جاودانه است که گاه در لباس “مرگ” دل آدمی را به سختی می آزارد و گاه در جامه “وصال معبود” آرامشی وصف ناشدنی را به کسانی هدیه می کند که روز و شب زندگی خود را عاشقانه و عارفانه در مسیر عبادت خالق و خدمت به خلق گذرانده اند .

 

بی شک ارتحال جانسوز عالم ربانی آیت الله “سید محمدعلی حسینی طباطبایی” مصیبت سنگینی است که خسران و فقدان چنین شخصیتی برای جامعه سیستان و بلوچستان و بویژه مردم شریف دارالولایه سیستان جبران ناپذیر خواهد بود؛ امید است حضرت حق روح پرفتوحش را در جوار رحمت واسعه اش قرار دهد.

 

 

اینجانب ضمن تسلیت مجدد ارتحال این روحانی والامقام ، فردا دوشنبه شانزدهم اسفند ماه را در دارالولایه سیستان ؛ زادگاه آن بزرگ مرد، عزای عمومی اعلام می نمایم .

 

علی اوسط هاشمی
استاندار سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه