بارها از نظارت های ضعیف در شهر زابل سخن به میان آوردیم و هیچ عکس العملی از سوی مدیران لایق شهرستان زابل مشاهده نکردیم و تنها قربانی این عملکرد و نظارت ضعیف شهروندان زابل هستند.     گــنـــدم خــبـــر :  عدم نظارت بر کار قصابی ها در زابل نیمه نمایان کم کاری ها را در […]

بارها از نظارت های ضعیف در شهر زابل سخن به میان آوردیم و هیچ عکس العملی از سوی مدیران لایق شهرستان زابل مشاهده نکردیم و تنها قربانی این عملکرد و نظارت ضعیف شهروندان زابل هستند.

 

 

گــنـــدم خــبـــر :  عدم نظارت بر کار قصابی ها در زابل نیمه نمایان کم کاری ها را در این شهرستان آشکار تر از قبل نموده است.

 

 

بطور حتم همه شهروندان با صحنه کشتن حیوانات در قصابی های سطح شهر زابل مواجه شده اند.

 

 

بار ها و بارها این موضوع به سمع و نظر مسئولان رسیده است، اما دریغ از مشاهده ذره ای تغییر و اصلاح رویه.

 

 

متاسفانه هیچ یک از دستگاه ها نظارتی هیچ اقدامی برای رفع این معضل بهداشتی و زیست محیطی ننموده اند.

 

 

بوی تعفن حاصل از فاضلاب و کشتار حیوانات در محدوده تقاطع چهارده متری شهید رجایی و شهربانی سابق باعث شده است فوران خون را از درب منهول های فاضلاب شاهد باشیم.

نکته قابل تعمل قصابی که، در فضای باز اقدام به قطعه کردن گوشت می کنند جای سوالات بسیاری دارد که بهداشت محیط باید پاسخگو آن باشد.

نظارت ضعیف محیط زیست نیز جای سوالات بسیاری دارد که امید داریم قاطعانه در اواخر سال ۹۵ این امر را در دستور قرار دهند.

 

 

نظارت ضعیف بهداشت محیط در شهرستان زابل بر عملکرد قصابی ها در زابل باعث بوجود آوردن صحنه های شده است که در کلیپ تصویری اختصاصی گندم خبر در ادامه مشاهده خواهید کرد.

 

برای دانلود و مشاهده کلیپ تصویری فوران خون از منهول فاضلاب در زابل اینجا کلیک کنید

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه