حاشیه امن کاری و مدیریتی در شهرستان زابل باعث شده است برخی روسای ادارات صرفا روز، ماه و سال ها را بر سابقه تاریک خود بیافزایند و عملکرد ضعیف متولیان نظارت نیز جای سوال دارد.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر  از زابل، عملکرد ضعیف شهرداری زابل باعث شده است در مرکز بازار زابل فاجعه […]

حاشیه امن کاری و مدیریتی در شهرستان زابل باعث شده است برخی روسای ادارات صرفا روز، ماه و سال ها را بر سابقه تاریک خود بیافزایند و عملکرد ضعیف متولیان نظارت نیز جای سوال دارد.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر  از زابل، عملکرد ضعیف شهرداری زابل باعث شده است در مرکز بازار زابل فاجعه زیست محیطی رخ بدهد، البته اداره محیط زیست از این قاعده مستثنی نبوده است.

 

 

یکی از شهروندان در گفتگو با گندم خبر از فاجعه زیست محیطی در مرکز بازار زابل خبر داد.

 

 

احسان فراهی گفت: در پشت منزل ما شهرداری آشغال دانی درست کرده است و برخی هم زباله ها را آتش می زنند.

 

 

وی اظهار داشت: روز و شب آسایش نداریم و شاهد جولان همه نوع موجود و حشره از رتیل و عقرب در منزل می باشیم.

 

 

وی گفت: در تازه ترین اتفاق روز گذشته مار وارد منزل ما شده است و باعث رعب و وحشت در منزل ما شده است.

 

 

بنا براین گزارش، مرکز بازار زابل در مقابل ساختمان اصناف در بازار الغدیر به محل انباشت زباله توسط شهرداری تبدیل شده است.

 

 

کم کاری شهرداری زابل در جمع آوری زباله ها در این نقطه از شهر باعث شده است زنگ بحران زیست محیطی به صدا در بیایید که البته عملکرد ضعیف محیط زیست در شهرستان زابل کاملا مشهود بوده است و گویی باید انجام و عمل به وظایف حلقه مفقوده در برخی از ادارات یاد کرد.

 

 

اگر آتش به جان اموال کسبه بیافتد با این درآمد ضعیف و اندک در این شهر آیا متولیان نظارت، شهرداری و بهداشت محیط و محیط زیست پاسخگو خواهند بود؟

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه