این برای چندمین بار است موضوع درخواست جوانان روستای کوپچ برای تکمیل ساخت سالن ورزشی است که منتشر می شود، اما انگار گوش شنوایی برای دلسوزی و پیگیری یافت نمی شود.     به گزارش خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  از بخش لاشار؛ جوانان بخش لاشار از دولت اعتدال توجه بیشتر به معضلات و رفع مشکلات این […]

این برای چندمین بار است موضوع درخواست جوانان روستای کوپچ برای تکمیل ساخت سالن ورزشی است که منتشر می شود، اما انگار گوش شنوایی برای دلسوزی و پیگیری یافت نمی شود.

 

 

به گزارش خبرنگار گــنـــدم خــبـــر  از بخش لاشار؛ جوانان بخش لاشار از دولت اعتدال توجه بیشتر به معضلات و رفع مشکلات این قشر را انتظار دارند اما این روز ها نه وعده ای از این جنس عملی می شود و نه مرحمی بر این زخم گذاشته می شود.

 

 

ورزشکاران لاشار جنوبی برای چندمین سال پیاپی منتظر تکمیل تنها سالن ورزشی روستای کوپچ با جمعیت چند هزار نفری هستند.

 

هر ساله در مراسمات و بهانه های مختلف که دیدار مسئولین شهرستان و بخش با مردم پیش می آید شاهد وعده اتمام این پروژه در فلان بازه زمانی هستیم اما این حرف ها رمقی برای به حقیقت پیوستن ندارد و همچنان وعده های بی عمل گوی سبقت از اقدام و عمل را ربوده است.

 

 

سالن ورزشی کوپچ با پیشرفت کٌند اما حداکثری خود انتظار مشتاقان ورزشی در لاشار جنوبی را هرلحظه بیشتر کرده اما نگاه سرد اداره ورزش و جوانان و عدم پیگیری و جدیت مسئولین شهرستان باعث شده همچنان این سالن ورزشی به اتمام‌ نمیرسد.

 

 

جوانان لاشار از مدیرکل ورزش و جوانان، بخشدار و فرماندار شهرستان نیکشهر و دولت تدبیر و امید درخواست پیگیری و به سرانجام رساندن پروژه سالن ورزشی کوپچ را دارند.

خبرنگار: محمد رئیسی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه