ساکنان خیابام امام خمینی، امام خمینی ۳۲ در اقدامی عجیب در پاسخ به کم کاری شهرداری زابل، دست بکار شده و با گرم کردن آسفالت اقدام به ترمیم آسفالت کردند.     به گزارش گــنـــدم خــبـــر :  یکی از ساکنین امام خمینی ۴۳ با ارسال چند تصویر خبر از اقدامی عجیب در اعتراض به کم […]

ساکنان خیابام امام خمینی، امام خمینی ۳۲ در اقدامی عجیب در پاسخ به کم کاری شهرداری زابل، دست بکار شده و با گرم کردن آسفالت اقدام به ترمیم آسفالت کردند.

 

 

به گزارش گــنـــدم خــبـــر :  یکی از ساکنین امام خمینی ۴۳ با ارسال چند تصویر خبر از اقدامی عجیب در اعتراض به کم کاری شهرداری زابل را داد.

 

 

وی گفت: بعد از تلاش های فراوان اهالی و کسبه خیابان امام خمینی۳۲ مبنی بر ترمیم چاله های ایجاد شده آسفالت فرسوده و عدم اقدام از طرف شهرداری زابل، این عزیزان در حرکتی جالب و البته عجیب اقدام به گرم کردن و ترمیم آسفالت کردند، اگرچه تاثیر چندانی بر آسفالت مرده این خیابان ندارد ولی باز هم از هیچ بهتر است.

 

 

این شهروند گفت: صرفآ جهت تآسف خوردن باید این تصاویر را دید و براستی شهر چگونه با دستان خالی و بدون امکانات مردم قرار است از کهنگی بیرون بیاید؟

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه