تاریخ : شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 26 November , 2022

پلمپ سایت دپوی زباله شهرداری با دستور دادستان زابل

 • کد خبر : 40932
 • ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
پلمپ سایت دپوی زباله شهرداری با دستور دادستان زابل

محل دپوی زباله شهرداری زابل که چندیست باعث ایجاد آلودگی های زیست محیطی و مشکلاتی برای اهالی روستای شیخ آباد گردیده بود با دستور دادستان زابل پلمپ شد.     گــنـــدم خــبـــر : مدت هاست از اعتراض مردم روستای شیخ آباد و تجمع آن ها در جلوی شهرداری و قول جابجایی آن از سوی شهردار […]

محل دپوی زباله شهرداری زابل که چندیست باعث ایجاد آلودگی های زیست محیطی و مشکلاتی برای اهالی روستای شیخ آباد گردیده بود با دستور دادستان زابل پلمپ شد.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : مدت هاست از اعتراض مردم روستای شیخ آباد و تجمع آن ها در جلوی شهرداری و قول جابجایی آن از سوی شهردار زابل می گذرد، اما این هم مانند هزاران حرف بی عمل شهردار جامعه عمل برتن نکرد.

 

 

دادستان زابل در گفت و گو با گــنـــدم خــبـــر  گفت: با توجه به اینکه این محل عامل آلودگی های زیست محیطی گردیده بود دستور پلمپ آن صادر و از فعالیت آن جلوگیری شد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=40932

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
 1. دادستان محترم عمومی وانقلاب زابل.احترامابدینوسیله مراتب تقدیروتشکرخودرابابت پلمپ ایستگاه انتقال زباله شهرداری که سالهاست اسایش وآرامش راازشهروندان سلب نموده اعلام میداریم .باتشکراهالی روستای سه قلعه ومحله شیخ اباد

 2. تشکر وقدردانی از دادستان محترم زابل بابت پلمپ دپو غیر اصولی شهرداری زابل .اهالی روستای سه قلعه

 3. دادستان قاطع و انقلابی شهرستان زابل
  جناب آقای دکتر سرگزی
  بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود و همه اهالی صبور روستاهای شیخ آباد و سه قلعه که سالها از تبعات سایت مخرب و آلوده دپوی زباله شهرداری زابل در عذاب بودند را بابت صدور دستور پلمپ و برچیدن قطعی این مجموعه متعفن و بیماریزا اعلام میکنیم و حمایت همه جانبه اهالی محترم را در خصوص اقدامات انقلابی شما جهت محو معضلات اجتماعی اعلام میکنیم.

 4. داستان محترم. خداونداجرتان بدهد.که به داداهالی روستای سه قلعه ومحله شیخ آباد که سالهاست ازاین مکان جمع آوری زباله شهرداری رنج می کشند رسیدید.وازخداوند متعال آرزوسلامتی برای حضرتعالی وتمام خدمتگذارانی که درسیستان جهت خدمت به مردم انجام وظیفه میکنند.

 5. ضمن عرض سلام خدمت دادستان محترم . ازحضرت عالی خواستاریم فقط یک شب تشریف بیاریدوببیندازبوی تعفن زبالهاچی برسراهالی شیخ آبادوسه قلعه میگذردبعداز دستورپلمپ دپوزبالهاتوسط جنابعالی وفک پلمپ جهت جمع آوری ولی شهرداری با آرامش خاطرنسبت به جمع آوری آن درحال اقدام میباشد.ازحضرتعالی عاجزان خواستاریم مردم مظلوم این اهالی راکه سالهاست همه مسئولین مربوط فراموش نموده اند نجات دهیدوازخداوندمتعال خواستارسلامتی وسربلندی تمام مسئولینی که جهت خدمت به مردم انجام وظیفه می نمایند