تاریخ : شنبه, ۵ آذر , ۱۴۰۱ Saturday, 26 November , 2022

افتتاح کارخانه تولید سوسیس و کالباس در شهرک صنعتی بنجار تا پایان سال

  • کد خبر : 40801
  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۴
افتتاح کارخانه تولید سوسیس و کالباس در شهرک صنعتی بنجار تا پایان سال

کارخانه تولید سوسیس و کالباس در شهرک صنعتی بنجار تا پایان سال و قبل از سال تحویل افتتاح می شود.     گــنـــدم خــبـــر : امروز امام جمعه معزز شهر بنجار بهمراه مدیر کل سرمایه گذاری استانداری خانم زنگنه، بخشدار مرکزی، روحانیون و تعدادی از معتمدین از کارخانه تولید سوسیس و کالباس شهرک صنعتی بنجار […]

کارخانه تولید سوسیس و کالباس در شهرک صنعتی بنجار تا پایان سال و قبل از سال تحویل افتتاح می شود.

 

 

گــنـــدم خــبـــر : امروز امام جمعه معزز شهر بنجار بهمراه مدیر کل سرمایه گذاری استانداری خانم زنگنه، بخشدار مرکزی، روحانیون و تعدادی از معتمدین از کارخانه تولید سوسیس و کالباس شهرک صنعتی بنجار بازدید بعمل آوردند.

 

 

امام جمعه شهربنجار در گفتگو با گندم خبر گفت: بستر های لازم با تلاش های فراوان برای سرمایه گذاران بومی فراهم شده است که سرمایه های خود را در شهرک های صنعتی منطقه سیستان و بخصوص بنجار سرمایه گذاری کنند.

 

 

 

حجت الاسلام محمود پارسا افزود: فراهم کردن بسترها و ایجاد شغل برای جوانان تحصیل کرده می تواند امید را به منطقه برگرداند و روزنه ای برای ایجاد خدمت به منطقه خودشان شود.

 

 

 

وی اظهار داشت: دفتر امام جمعه شهر بنجار آمادگی لازم جهت هرگونه حمایتی از افراد بومی که قصد سرمایه گذاری در شهرک صنعتی بنجار را دارد.

 

 

 

وی یادآور شد: ارگانهای دولتی و بانک ها راجع به اخذ مجوز و تسهیل نسبت به پرداخت تسهیلات توجه لازم را داشته باشند.

 

 

 

وی گفت خانم زنگنه برای پرداخت ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه در گردش برای کارخانه سوسیس و کالباس در شهرک صنعتی بنجار قول مساعد داده اند که طی تماس تلفنی با مدیرکل سرمایه گذاری ایشان اعلام کرده اند شرایط برای دریافت تسهیلات توسط مدیرعامل فراهم شده است.

 

 

 

لازم به ذکر است، این کارخانه با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان و اشتغال ۱۰۰ نفر مستقیم قرار است تا پایان سال ۹۵ افتتاح شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=40801

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. به امید خدا همه دست به دست هم بدیم و سیستان را تبدیل به قطب صنعتی شرق کشور بکنیم و روزی ان شاء الله برسد که جوانان برای کار از سایر شهرها به سیستان مهاجرت بکنند