امام جمعه زابل

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.     حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: امروز جمعه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران است ، انقلاب اسلامی که به تعبیر بنیان گذار جمهوری […]

گـنــدم خـبــر : نماز جمعه ۲۲ بهمن ۱۳۹۵ شهرستان زابل به امامت حجت الاسلام والمسلمین کیخا در مصلی المهدی (عج) شهرستان زابل برگزار شد.

 

 

حجت الاسلام و المسلمین کیخا در خطبه دوم گفت: امروز جمعه ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ملت ایران است ، انقلاب اسلامی که به تعبیر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران ، امام راحل عظیم الشان معجزه قرن و انفجار نور هست .

 

 

 

وی افزود: اینکه یک ملتی بتواند چند ابر قدرت مخصوصاً انگلیس و آمریکا را که در جای جای جهان مستعمرات داشتند و ایران را ملک طلق خودشان قرار داده بودند و به راحتی اموالش را چپاول می کردند ، اینکه یک ملت با دست خالی بتواند این شیاطین را از خانه اش ، از کشورش بیرون کند ، این معجزه خداوند متعال است چرا که « ان الله علی کل شی قدیر » .

 

 

 

امام جمعه زابل گفت: انفجار نور است ، ۲۲ بهمن سالروز شروع حاکمیت اسلام هست در کشوری که طاغوت حاکمیت داشت و فجر خورشید انقلاب اسلامی ، ظلمات و طاغوت را کنار زد ، چراکه « الله ولی الذین آمنوا یخرجهم من الظلمات الی النور ».

 

 

 

وی در ادامه گفت: اما عزیزان دشمن بیکار نمی نشیند و الان دو گزینه اعتیاد و فحشا را روی میز خود دارد ، پس همه ما وظیفه داریم که متوجه برنامه های دشمن باشیم و آنها را رصد و مهندس معکوس کنیم با انجام کارهای فرهنگی و سوق دادن بودجه های فرهنگی به سمت مساجد ، از فرماندهی محترم سپاه پاسداران شهرستان زابل تشکر می کنم چرا که نگاه ویژه ای به حلقه های صالحین دارند .

 

 

 

کیخا اظهار داشت: از شما ملت بصیر و همیشه صحنه ، عزیزان در دارالولایه سیستان به جهت حضور چشم گیر در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۱۳۹۵تشکر ویژه می کنم و همه دانیم که وظیفه داریم همیشه در صحنه باشیم و این بیداری ، بصیرت ، همدلی ، همزبانی و نشاط را روز به روز برای پیشرفت نظام اسلامی پرورش بدهیم و مجددا از تمامی دست اندرکاران همایش بزرگداشت روز ۱۹ بهمن قیام مردم سیستان علیه رژیم پهلوی تشکر ویژه می کنیم و این گونه مراسمات و همایش ها باید بیشتر تکرار و برگزار شوند .

 

 

 

خطیب نماز جمعه زابل گفت: از جوانان مطالبه گر سیستانی در استان سیستان و بلوچستان ، خراسان ، تهران و گلستان تشکر می کنم که در پی مطالبه گری ائمه جمعه منطقه سیستان یک اجتماع بزرگی در فضای مجازی تشکیل دادند بنام « کمپین حمایت از ائمه جمعه مطالبه گر » ؛ دست همه عزیزان را می بوسیم و این فرمایشات رهبر عزیزمان است که : « جوانان ، باید مطالبه گر باشد » ، جوان نباید نسبت به محیط خود بی تفاوت باشد و به گفته حضرت آقا هر نقطعه ای که هستیم همان جا را کشور ایران تصور کنیم ، آبادش کنیم تا ایران آباد شود و ما از همه تشکر می کنیم و قطعاً اینگونه است که این مطالبه گری ها که با رعایت تمام قوانین انجام می شود ، نتایجش چشم گیر خواهد بود .

 

 

 

وی گفت: یک خواسته هم از تمامی سیستانی های عزیز دارم و آن طرحی است که انشالله استقبال شود ، در ایام فاطمیه هستیم که تسلیت عرض می کنیم این ایام را ، طرحی را بنام « طـرح کوثر » معرفی می کنیم که در آن هر طایفه و فامیل بعنوان یک خانواده بزرگ نه بعنوان قوم گرایی و طایفه گرایی یک کارخانه در سیستان تاسیس کنند .

 

 

 

وی تاکید کرد: سیستانی های عزیزی که در تهران و سایر نقاط کشور هستند سرمایه های خودشان را سوق بدهند و در کنار سایر مسئولین ، هر طایفه ایی یک کارخانه و یک کارگاه برای اشتغال جوانان خودشان تشکیل بدهند و قطعاً برکات آنرا خواهند دید .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه