دادستان مرکز استان در آستانه روز ۲۲ بهمن با صدور پیامی کلیه مردم این استان را برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کردند.     بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : در متن این پیام آمده است:   انقلاب اسلامی ایران روشی نو از مردم سالاری را که مبنای آن دین است، به دنیا معرفی […]

دادستان مرکز استان در آستانه روز ۲۲ بهمن با صدور پیامی کلیه مردم این استان را برای شرکت در راهپیمایی این روز دعوت کردند.

 

 

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : در متن این پیام آمده است:

 

انقلاب اسلامی ایران روشی نو از مردم سالاری را که مبنای آن دین است، به دنیا معرفی کرد تا اثباتی بر پیوند دین و سیاست در جهان آشوب زده و متاثر از مدرنیته امروز باشد.

 

 

این پیام می افزاید: آنچه در این انقلاب باعث شگفتی بیگانگان است، جایگاه مردم در تعیین سرنوشت و تصمیم گیری ها است، به طوری که انقلاب ایران هرگز از مردم و رهبری جدا نبوده و همواره این جایگاه مورد هجمه و توطئه استکبار جهانی بوده است هر چند هرگز توفیقی در زمینه قطع میثاق مردم با انقلاب و رهبری برای دشمنان حاصل نشده است و این رابطه روز به روز مستحکم تر شده است.

 

 

حجت الاسلام موحدی راد با تقدیر از مردم همیشه در صحنه و ولایتمدار استان سیستان وبلوچستان ، از عموم مردم دعوت کردند با حضور پرشور در راهپیمایی وحدت آفرین ۲۲ بهمن، ضمن تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب و امام راحل (ره) و شهدای معزز، دیگربار، واقعیات انقلاب ایران و پشتیبانی مردم از نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشته، زمینه شناخت تازه وارد های عالم قدرت در جهان را با مردم غیور ایران و انقلاب اسلامی شکست ناپذیر، فراهم آورند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه