فیدر فشار متوسط جدید بنام عدالت در شهر ادیمی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال صبح روز دوشنبه افتتاح شد.   بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : صبح روز دوشنبه مصادف با هفتمین روز دهه مبارکه فجر با حضور فرمانداران شهرستان های زابل و نیمروز و اعضای شورای اداری و […]

فیدر فشار متوسط جدید بنام عدالت در شهر ادیمی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال صبح روز دوشنبه افتتاح شد.

 

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : صبح روز دوشنبه مصادف با هفتمین روز دهه مبارکه فجر با حضور فرمانداران شهرستان های زابل و نیمروز و اعضای شورای اداری و مدیر برق زابل در محل پست فوق توزیع ادیمی فیدر فشار متوسط جدید بنام عدالت با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و چهارصد و پنجاه میلیون ریال رسما افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 

 

عوض زاده رئیس اداره برق شهرستان زابل گفت: با توجه به اینکه با راه اندازی خط فشار متوسط جدید امکان مانور خطوط و تبادل انرژی بین دو شهرستان زابل و نیمروز را فراهم می کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

 

شایان ذکر است در دهه مبارکه فجر در حوزه برق شهرستان های زابل، هامون و نیمروز تعداد هشت پروژه برقی در زمینه های اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع، توسعه شبکه شهری و روستایی، روشنایی معابر و ایجاد قدرت مانور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال جهت بهره مندی حداقل پنج هزار خانوار به بهره برداری می رسد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه