تاریخ : جمعه, ۱۹ خرداد , ۱۴۰۲ Friday, 9 June , 2023

گلایه و تشکر شورای اسلامی میلک خطاب به مدیرکل امور اتباع خارجه استان

  • کد خبر : 35145
  • ۰۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۹
گلایه و تشکر شورای اسلامی میلک خطاب به مدیرکل امور اتباع خارجه استان

گندم خبر: شورای اسلامی میلک با ارسال متنی ضمن تشکر از مدیر کل امور اتباع خارجی استان سیستان و بلوچستان در چند مورد اظهار گلایه نمودند که توجه شما مخاطبین گرامی را در ادامه به آن جلب می کنیم. با سلام و تقدیر تشکر از شهرکی مدیر کل امور اتباع خارجی استان سیستان و بلوچستان  […]

گندم خبر: شورای اسلامی میلک با ارسال متنی ضمن تشکر از مدیر کل امور اتباع خارجی استان سیستان و بلوچستان در چند مورد اظهار گلایه نمودند که توجه شما مخاطبین گرامی را در ادامه به آن جلب می کنیم.

با سلام و تقدیر تشکر از شهرکی مدیر کل امور اتباع خارجی استان سیستان و بلوچستان  که با زحمات شبانه روزی خود برای رضایت مندی حال مسافرین و مهاجرین که به وطن خود بر می گردند از جان دل مایه گذاشته و باعث سرافرازی ما ایرانیان شده است.

از آنجایی که روستای میلک یکی از نزدیکترین مکان ها به امور اتباع خارجه میلک است، مردم این منطقه با واگذاری اراضی خود جهت احداث این مکان آرزویشان این بوده که با کمک امور اتباع برای آبادانی روستا قدمی بر داشته شود که خوشبختانه این آرزو در چند ماه قبل با مصوبه شورای اسلامی میلک به وقوع پیوست.

ولی متاسفانه این آرزو ها عمر کوتاهی داشت و مدیر کل امور اتباع استان سیستان و بلوچستان در اقدامی غیر قابل باور با شهرداری شهرستان هیرمند که بالغ بر ۳۰ کیلومتر با امور اتباع میلک فاصله دارد قرار داد بست و این در حالی بود که شورای اسلامی میلک هیچگونه اطلاعی در این خصوص پیدا نکرد که این خود جای نگرانی دارد چرا که:

اولا روستایی میلک چسبیده به امور اتباع میلک است ولی شهرداری هیرمند در اولویت قرار گرفته است.

ثانیأ از آنجایی که مردم میلک اراضی خودشان را جهت احداث امور اتباع در این منطقه واگذار نمودند تا ثمره آن را در آینده ببینند ولی این امر میسر نگردید.

لذا از مدیر کل امور اتباع سیستان و بلوچستان انتظار داریم که با همت و تلاش خودشان زحمات و محصول اراضی مردم روستای میلک را به خود روستاییان منطقه باز گردانند تا شاید میلک شاهد تحولی باشد و از بهترین روستاهای شهرستان هیرمند گردد.

با تشکر شورای اسلامی میلک یارمحمدی

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=35145

نوشته های مشابه

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. متاسفانه در سالهای اخیر به روستای میلک، پس از احداث بازارچه مرزی و متعاقب آن پایانه مرزی و سایر نهادهای فعال در نقطه صفر مرزی که رسما نام میلک را یدک میکشند، آنچنان توجهی نشده به نحوی که با گذر از داخل روستا متوجه محرومیت این روستای بزرگ و صاحب نام! که قابلیت تبدیل شدن به شهر یا مرکز بخش را دارد خواهید شد.و اهالی منطقه فقط به نام گیرا و جهانی آن دلخوشند.دریغ از اجرای کامل طرح هادی روستا و …..