کلنگ و احداث بزرگترین کارخانه کاغذ سازی در خاورمیانه و احداث کارخانه کاشی و سرامیک جنوب شرق ایران در سیستان به زمین زده شد.     بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، استاندار سیستان و بلوچستان در سفر دو روزه به سیستان کلنگ احداث دوکارخانه دیگر را به زمین زد […]

کلنگ و احداث بزرگترین کارخانه کاغذ سازی در خاورمیانه و احداث کارخانه کاشی و سرامیک جنوب شرق ایران در سیستان به زمین زده شد.

 

 

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، استاندار سیستان و بلوچستان در سفر دو روزه به سیستان کلنگ احداث دوکارخانه دیگر را به زمین زد تا آمار کلنگ احداث کارخانه به سه مورد در شمال استان برسد.

 

گروه کارخانجات کاشی و سرامیک هامون کویر و کاغذ نگین سیستان روز گذشته، کلنگ زنی و احداث شان در برنامه زمان بندی شش ماهه به زمین زده شد.

 

 

همچنین عملیات شروع ساخت بزرگترین کارخانه کاغذ سازی و کارخانه کاشی و سرامیک در شهرک صنعتی رامشار در شهرستان هامون با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانداران منطقه سیستان، شماری از مسئولان، علما و معتمدین محلی روز گذشته آغاز شد.

 

 

میزان سرمایه گذاری در کارخانه تولید کاغذ از مواد سنگی ۷۰ میلیارد تومان با اشتغال ۵۰۰ نفر و میزان سرمایه گذاری در کارخانه تولید کاشی و سرامیک ۱۰۰ میلیارد تومان با اشتغال ۱۰۰۰ نفر می باشد.

 

 

زمان شروع عملیات از ۱۳\۱۱\۹۵ و در برنامه زمان بندی شش ماهه قرار است به بهره برداری برسند.

 

 

جناب استاندار امید داریم ۶ ماه ۶ سال نشود! و هر چه سریعتر شاهد رونق صنعت در منطقه سیستان باشیم و تقاضا داریم زمان احداث و افتتاح کارخانه لاستیک سازی در سیستان را نیز به اطلاع عموم مردم برسانید.

 

 

 

 

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه