بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : عدم دقت و توجه پیمانکار جهاد کشاورزی باعث شد لوله آب روستاهای کرباسک، بامری، غلامان، حاجی صفر و کربلایی قربان تخریب و آب شرب این مناطق نزدیک به ۱۴ ساعت قطع باشد.       بامری به خبرنگار ما گفت: آب شرب منطقه کرباسک و روستاهای بامری، غلامان روز سه […]

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : عدم دقت و توجه پیمانکار جهاد کشاورزی باعث شد لوله آب روستاهای کرباسک، بامری، غلامان، حاجی صفر و کربلایی قربان تخریب و آب شرب این مناطق نزدیک به ۱۴ ساعت قطع باشد.

 

 

 

بامری به خبرنگار ما گفت: آب شرب منطقه کرباسک و روستاهای بامری، غلامان روز سه شنبه از ساعت هشت صبح قطع می باشد.

 

 

 

وی افزود: با حدود گذشت ۱۰ ساعت هنوز آب قطع و وصل نشده است.

 

 

 

این شهروند در ادامه اظهار داشت: چه کسی باید جوابگو این مردم باشد؟ هر چقدر اتفاقات آب زنگ زدیم هیچگونه اقدامی انجام نشده. است و مردم از تشنگی و بی آبی خدایی ناکرده بمیرند بعد میخواهند پیگیری کنند؟

 

 

 

برای پیگیری موضوع به سراغ مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان رفتیم و موضوع و درد دل ارسالی را برای ایشان بازگو کردیم و ایشان ضمن پوزش از صبوری مردم منطقه قول پیگیری سریع موضوع را دادند.

 

 

درویش زاده در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر  جزییات قطع آب شرب در مناطق اشاره شده را چنین اعلام کرد: به علت عدم دقت و توجه پیمانکار جهاد کشاورزی لوله آب روستاهای کرباسک، بامری، غلامان، حاجی صفر و کربلایی قربان تخریب شده بود که ساعت یک بعد از ظهر همکاران بنده مطلع گشته.

 

 

 

وی در ادامه گفت: همکاران با اطلاع از موضوع اقدام به عملیات رفع شکستگی نمودند که تا غروب ادامه داشت اما پس از باز کردن شیرآلات متاسفانه متوجه شدند که از یک نقطه دیگر نیز لوله قلع و قمع شده است.

 

 

 

مسئول روابط عمومی شرکت آبفا روستایی استان گفت: اقدامات و تلاش خادمان مردم تا ساعت ده شب طول کشید که آب در لوله جاری گردید.

 

 

 

وی گفت: متاسفانه ناهماهنگی و بی دقتی و عدم توجه کارکنان و نیروهای پیمانکار آبرسانی به مزارع کشاورزی کاملا مشهود می باشد و پیامدهای منفی برای سیستم مذبور و شرکت آبفای روستایی و مردم عزیز داشت.

 

 

 

وی افزود: ضمنا به استحضار می رسد خادمان شما در آب و فاضلاب روستایی استان در صورت وجود مشکل به شما عزیزان اطلاع رسانی خواهند کرد و آماده خدمت رسانی به شما بزرگواران هستند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه