رئیس اداره برق شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گندم خبر از بهره برادری ۸ پروژه برقی مدیریت برق زابل در دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.     به گزارش گـنــدم خـبــر؛ خلیل عوض زاده اظهار داشت؛ این طرح ها در پنج سرفصل توسعه و احداث شهری و روستایی، اصلاح […]

رئیس اداره برق شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گندم خبر از بهره برادری ۸ پروژه برقی مدیریت برق زابل در دهه مبارک فجر با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال خبر داد.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر؛ خلیل عوض زاده اظهار داشت؛ این طرح ها در پنج سرفصل توسعه و احداث شهری و روستایی، اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع برق، تامین روشنایی معابر، کاهش تلفات فنی شبکه و ایجاد قدرت مانور با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال اجرا شده است.

 

 

 

وی به احداث و توسعه شبکه شهری شهرهای زابل، محمدآباد و بنجار و توسعه شبکه روستاهای مختلف اشاره کرد و گفت: این طرح ها به منظور تامین برق متقاضیان جدید فاقد شبکه، اصلاح و بهینه سازی قسمتی از شهر محمد آباد، اصلاح و بهینه سازی شبکه فرسوده شیخ آباد زابل، فقیر لشگری شهرستان نیمروز، اصلاح و بهینه سازی و کاهش شعاع تغذیه با رویکرد کاهش تلفات و رفع افت ولتاژ در ۱۱ روستای مختلف از توابع شهرستانهای زابل، هامون و نیمروز و همچنین احداث فیدر جدید فشار متوسط به منظور تعدیل بار خط ترمینال و احداث فیدر فشار متوسط جدید بنام عدالت جهت ایجاد قابلیت مانور بین شهرستان زابل و نیمروز اشاره نمود.

 

 

 

رییس اداره برق زابل گفت؛ با بهره برداری از طرح های فوق حداقل ۵ هزار خانوار با جمعیتی بالغ بر ۲۰ هزار نفر از مزایای آن بهره مند خواهند شد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه