به گزارش گـنــدم خـبــر: ظهر امروز در برخورد یکدستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون بنز در محور زابل به زهک یک نفر از سرنشینان سواری پراید جان خود را بدلیل نبستن کمربند ایمنی از دست داد.     سرپرست اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر اظهار […]

به گزارش گـنــدم خـبــر: ظهر امروز در برخورد یکدستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون بنز در محور زابل به زهک یک نفر از سرنشینان سواری پراید جان خود را بدلیل نبستن کمربند ایمنی از دست داد.

 

 

سرپرست اداره راهداری، حمل و نقل جاده ای شهرستان زابل در گفتگو با خبرنگار گـنــدم خـبــر اظهار داشت: امروز ظهر در برخورد یکدستگاه سواری پراید با یک دستگاه کامیون در محور زابل به زهک متاسفانه یک نفر از سرنشینان سواری پراید جان خود را بدلیل نبستن کمربند ایمنی از دست داد.

 

 

 

علی عالی افزود: سرنشین سواری پراید به دلیل عدم استفاده از کمربند ایمنی هنگام برخورد به بیرون پرت و متاسفانه جان خود را از دست داد و در این حادثه راننده پراید زنده و نجات یافت.

 

 

 

عالی به بی احتیاطی سواری پراید اشاره کرد و علت حادثه را عدم توجه به جلو و انحراف به چپ سواری پراید اعلام کرد.

 

 

 

لازم به ذکر است این تصادف ساعت حدود ۱۴:۰۰ امروز در کیلومتر سه محور مواصلاتی زابل به زهک اتفاق و تعداد کشته ها یک نفر و یک نفر در این حادثه زخمی شده است.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه