دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره سیل سیستان و بلوچستان بر حمایت دولت و مجلس از آسیب دیدگان این سیل تاکید کردد.     به گزارش گـنــدم خـبــر: دکتر لاریجانی در نشست علتی امروز گفت؛ لازم می دانم که […]

دکتر علی لاریجانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۱۰ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور خود با اشاره سیل سیستان و بلوچستان بر حمایت دولت و مجلس از آسیب دیدگان این سیل تاکید کردد.

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر: دکتر لاریجانی در نشست علتی امروز گفت؛ لازم می دانم که این نکته را بگویم که گزارش مربوطه هم در ابعاد مختلف این حادثه و چرایی وقوع آن نظر روشنی را ارائه کند و هم راهکارهایی را بدهد تا از وقوع چنین حوادثی در آینده جلوگیری شود.

 

 

 

رئیس مجلس اظهار داشت: از طرفی دیگر سیل در استان سیستان و بلوچستان خساراتی را وارد نمود که لازم است دولت و مجلس کمک های لازم را به آسیب دیدگان در اسرع وقت انجام دهند.

 

 

 

رئیس قوه مقننه ادامه داد: نمایندگان استان سیستان و بلوچستان پیگیر این موضوعات هستند و کمیسیون عمران و کمیسیون شوراها نیز تا حصول نتیجه تلاش کرده تا نتیجه نهایی را به مجلس گزارش دهند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه