اورژانس بین راهی خمک در محور مواصلاتی زابل به زهک در سایه عدم برنامه ریزی صحیح و حیف و میل کردن بیت المال، تغییر کاربری داده و به محلی امن برای تجمع مبتلایان به اعتیاد تبدیل شده است.       گـــنـدم خـبـــر:  ساختمان نیمه کاره ی اورژانس بین راهی خمک – زهک در حوزه […]

اورژانس بین راهی خمک در محور مواصلاتی زابل به زهک در سایه عدم برنامه ریزی صحیح و حیف و میل کردن بیت المال، تغییر کاربری داده و به محلی امن برای تجمع مبتلایان به اعتیاد تبدیل شده است.

 

 

 

گـــنـدم خـبـــر:  ساختمان نیمه کاره ی اورژانس بین راهی خمک – زهک در حوزه ی سیستان، بخشی از داستان دنباله دار عدم دلسوزی و مسولیت پذیری مدیران این مجموعه است.

 

 

 

ساختمانی که می توانست مکانی برای التیام درد بیماران و پایگاهی برای سلامت و نجات جان مردم باشد اکنون به پاتوقی برای اشاعه ی اعتیاد تبدیل شده است.

 

 

 

و این کم کاری در دانشگاه علوم پزشکی زابل در حالی رخ می دهد که در کلان کشور وزیری پرتلاش و کار آمد برمسند این وزارت خانه تکیه زده و می توان به راحتی مشکلات حوزه سلامت را با ایشان درمیان گذاشت و بعید بنظر می رسد که برای رفع و حل آن چاره ای اندیشیده نشود.

 

 

 

پس مشاهده ی مسایلی ازین دست یا نشان از عدم تطبیق شعارها و عمل در راس هرم دارد و یا عدم انعکاس درست و سست بودن پل های ارتباطی با وزارت خانه.

 

 

 

آیا نیمه کاره رها شدن ساختمان اورژانس و عدم تجهیز و تکمیل پس از صرف هزینه های بسیار، مصداق حیف و میل کردن بیت المال نیست؟!!

 

 

و آیا مردم ان منطقه حق استفاده از اورژانس را ندارند ؟

 

 

امیدواریم دستگاههای نظارتی وقت بیشتری گذاشته و به حوزه سلامت در سیستان بیش از پیش توجه نمایند تا بیماران مان در شرایط بحرانی با مشکل مواجه نبوده وشاهد روزهای بهتری برای این حوزه باشیم.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه