گـــنـدم خـبـــر: در یک نظرسنجی در کانال خبری گندم خبر سوالی مطرح کردیم که؛ ‘ آیا ساخت این تعداد سرعت گیر در زابل توهین به شعور و فرهنگ مردم این شهرستان است؟ ‘ مردم از بین دوگزینه بله و خیر، به گزینه اول پاسخی قاطع دادند.       آگاه نبودن به قوانین باعث و […]

گـــنـدم خـبـــر: در یک نظرسنجی در کانال خبری گندم خبر سوالی مطرح کردیم که؛ ‘ آیا ساخت این تعداد سرعت گیر در زابل توهین به شعور و فرهنگ مردم این شهرستان است؟ ‘ مردم از بین دوگزینه بله و خیر، به گزینه اول پاسخی قاطع دادند.

 

 

 

آگاه نبودن به قوانین باعث و بانی ساخت سرعت گیرهای غیر استاندارد در زابل!!!

 

ساخت سرعت گیر های غیر استاندارد و آگاه نبودن به قوانین باعث شده است خروجی جلسات شورای ترافیک شهرستان زابل یک مصوب همیشگی را لا به لای دیگر مصوبات بی ثمر خود با امضا اعضا این شورای بر جای بگذارد و آن ساخت سرعتگیر می باشد.

 

 

 

استفاده ازسرعت گیر در محور اصلی ( بطور مثال؛ تقاطع هیرمند و سام غربی و شرقی/ بلوار شهید میرحسینی ) به جای سرعت کاه و یا خاطرات تلخ محور مواصلاتی زابل به بنجار و دستور ساخت سرعت گیر در این محور باعث شده است به بی تجربگی و نداشتن ثمر در جلسات این شورا به شدت پی ببریم و شاهد نتایج آن نیز در سطح شهر باشیم.

 

 

توهین به شعور مردم توسط اعضا شورای ترافیک شهرستان زابل به ریاست فرماندار!!!

 

 

در نظرسنجی صورت گرفته در کانال خبری گندم خبر مردم ساخت این تعداد سرعت گیر را توهین به شعور و فرهنگ مردم دانستند که متاسفانه باعث بانی این توهین را خروجی جلسات شورای ترافیک شهرستان زابل می توان نام برد.

 

 

 

وقتی از خیابان فرعی وارد اصلی شوید باید سرعت گیر احداث گردد و در خیابان اصلی معمولا از سرعت کاه استفاده می شود، مورد بیان شده نشان می دهد که مسئولین در زابل میل زیادی به ساخت سرعت گیر آن هم از نوع غیراستاندارد دارند و بجای هزینه و تجهیز خیابان ها به امکانات روز کشور و دنیا سعی دارند با ساخت سرعتگیر ضمن توهین به شعور مردم ،شانه را از بار مسولیت خالی کنند.

 

 

 

امید داریم اعضا شورای ترافیک ساخت سرعت گیر را از ذهن خود حذف کنند و بدانند حرکت رو به جلو در فضای شهری و ترافیکی استفاده از امکانات به روز شده می باشد.

 

 

 

و همچنین امیدواریم رئیس شورای ترافیک شهرستان در خصوص ساخت این تعداد سرعتگیر در گذشته (جاده بنجار) و حال پاسخگو باشند و علت را بصورت شفاف از طریق رسانه گندم خبر به مردم اطلاع رسانی کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه