در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل سوالاتی بسیاری از مسئولین و نماینده ارشد دولت در سیستان و بلوچستان مطرح شد.     به گزارش گـــنـدم خـبـــر: حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل با اشاره به قول های داده شده و اقدام و انجام […]

در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل سوالاتی بسیاری از مسئولین و نماینده ارشد دولت در سیستان و بلوچستان مطرح شد.

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: حجت الاسلام و المسلمین علی اکبر کیخا در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان زابل با اشاره به قول های داده شده و اقدام و انجام و عمل دیده نشده سوالاتی را مطرح و گفت: منطقه آزاد که جشن آن گرفته شد ولی بعد از جشن هیچ، که همه را مات و مبهوت کرد، ریش سفیدان، معتمدین، ائمه جمعه و فرمانداران، همه رفتیم در زاهدان جشن منطقه آزاد را گرفتیم، اما بعدش چی ؟؟

 

 

بعد از گذشت مدت کوتاهی فرماندار زابل در صفحه اینستگرامی خود به این موضوع واکنش نشان داد؛

 

 

ناظری در صفحه شخصی خود نوشت: در مورد منطقه آزاد چگونه و چند بار باید گفته شود که باور کنید دولت کار خودش را انجام داده و اگر جشنی هم در زاهدان گرفته شد برای تصویب منطقه آزاد سیستان در هیات دولت بود.

 

 

و الان هم فراتر از وظایف دولت ، استاندار بعنوان نماینده عالی دولت با تعامل با چند استاندار دیگر و تشکیل جلسات متعدد با رییس محترم مجلس و تعدادی از نمایندگان محترم بدنبال جلب نظر مجلس محترم برای تصویب ایجاد منطقه آزاد در صحن مجلس هستند.

 

 

 

کار در این مرحله در “اختیار دولت نیست”.

 

 

این موضوع بارها و بارها خدمت بزرگواران مطرح شده است.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه