شهروندان ساکن در شهرستان قصرقند بخش ساربوک و روستاهای اطراف با حدودا ۲۰۰۰۰ نفر جمعیت از آنتن دهی ضعیف و اینترنت خراب همراه اول و نداشتن اینترنت خانگی در این منطقه از سیستان و بلوچستان اظهار گلایه کردند.       به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان ساکن در بخش ساربوک قصرقند در گفتگو با […]

شهروندان ساکن در شهرستان قصرقند بخش ساربوک و روستاهای اطراف با حدودا ۲۰۰۰۰ نفر جمعیت از آنتن دهی ضعیف و اینترنت خراب همراه اول و نداشتن اینترنت خانگی در این منطقه از سیستان و بلوچستان اظهار گلایه کردند.

 

 

 

به گزارش گـــنـدم خـبـــر: یکی از شهروندان ساکن در بخش ساربوک قصرقند در گفتگو با خبرنگار گندم خبر گفت: ما در شهرستان قصرقند بخش ساربوک و روستاهای اطراف با حدودا ۲۰۰۰۰ نفر جمعیت زندگی می کنیم.

 

 

 

وی گفت: اکثر ساکنین این منطقه از خطوط همراه اول استفاده می کنند و از آنتن دهی ضعیف و اینترنت خیلی ضعیف بهره مند می باشند.

 

 

 

وی گفت: اینترنت خانگی هم نداریم و این بدان معناست که هیچ روستای در اطراف ساربوک از این نعمت برخوردار نیست.

 

 

 

این شهروندی قصرقندی در پایان گفت: درخواست کردیم اعلام کرده اند اینترنت نیست و حالا شما حساب کنید ۲۰۰۰۰ نفر آدم بدون اینترنت و یا اینترنت ضعیف چکار باید کنند وقتی تمام کارها اینترنتی شده است؟

 

 

مدیرعامل مخابرات سیستان و بلوچستان: ویژه پیگیری خواهم کرد.

 

 

خبرنگار گندم خبر برای پیگیری، مشکلات مردم بخش ساربوک قصرقند را ماه گذشته به اطلاع مدیرعامل مخابرات سیستان و بلوچستان رساند.

 

 

محمود رضا رضایی در پاسخ به درد دل ارسالی به خبرنگار گندم خبر گفت؛ ویژه پیگیری خواهم کرد.

 

 

 

امروز بعد از گذشت یک ماه از ارسال درد دل ارسالی شهروندان به مدیرعامل مخابرات سیستان و بلوچستان، خبری خوشحال کننده برای اهالی این منطقه در یکی از رسانه های محلی با عنوان ‘ بهره برداری از اینترنت پرسرعت همراه اول در ساربوک’ منتشر شد.

 

 

 

بخشدار ساربوک شهرستان قصرقند گفت: اینترنت پر سرعت ۳G,4G تا پایان سال در بخش ساربوک افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

 

بخشدار ساربوک شهرستان قصرقند در گفت و گو با این رسانه محلی با اشاره به بهره برداری از اینترنت پر سرعت تا پایان سال، اظهار داشت: با بهره برداری از اینترنت پرسرعت، مردم بخش ساربوک به یکی از خواسته های دیرینه خود دست پیدا می کنند.

 

 

 

سایگانی افزود: با پیگیری های انجام شده و حمایت فرماندار شهرستان قصرقند و همکاری مدیر اداره مخابرات نیکشهر، اقلام و امکانات در حال نصب است تا مردم بخش ساربوک شهرستان قصرقند نیز شاهد افتتاح اینترنت پر سرعت همراه اول در این منطقه باشند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه